Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kávés hajpakolástól tényleg...

A kávés hajpakolástól tényleg gyorsabb nő a haj?

Figyelt kérdés
ugy vettem észre sokan olvasták ezen az oldalon ezt a kávés hajpakolást amitől elvileg 1 hónap alatt 5 cm-t nő a haj! Aki már esetleg kiprobálta,annak mi a vélemény rólla?
2008. júl. 22. 13:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
szia!nekem is volt ilyen kérdésem ki is probáltam!azt irta az a valaki h 1 órát hagyjam rajta,de nem birtam és lemostam!fojt a kávé a fejemen meg nem is volt jo illata!de láttam h már irta valaki h 2 hónapja csinálja és 2centit nött a haja!szoval lehet h jo!de én nem csinálom többet az tuti!
2008. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Helló! Én is kipróbáltam, én úgy csináltam, hogy rendszeresítettem egy türülközőt ,és betekertem a hajam, mert különben potyogotott belőle a kávédarabok. Nem nagyon tudom leellenőrizni h nőtt e hajam, mert nagyon nagyon göndör, de szerintem nőhetett kb három centit egy hónap alatt. Ez azért lehet mert az ecet meg citromlé kioldja a kávéből a csersavat ami a növekedést elősegíti, de hogy a szalatkának mi a szerepe... A kimosás elég gázos, nekem jó sokáig kellett áztatnom a hátközépig érő hajamat hogy az összes kávészemcse kijöjjön belőle. viszont a hajam zsírosodását megszüntette:) Szerintem próbáld ki, ártani nem árt.
2008. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
tuti én vagyok a buta, tudatlan, de az eredeti receptben őrült kávéról volt szó,akor nem értem hogy jönnek ide a kávészemek! valaki elmagyarázná? kösz:)
2008. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
elsö válaszolo vok!ö ugy értettea kévé szemeket,hogy az örölt kávénak azok a kis szemei!na ezt most jo leirtam,de sztem érthetö!nekem is volt gondom vele!
2008. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Megírná valaki, hogy ezt milyen időközönként és hogy kell pontosan csinálni? Hajmosás előtt? Heti egyszer mosok hajat.
2008. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy értettem, hogy az apró őrölt kávészemcsék:) Amúgy heti egy alkalommal kell használni.
2008. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ti hogy csináltátok? Az egész hajra rá kell kenni? Vagy csak a fejbőrre?
2008. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Valaki eltudja küldeni a linket? Tényleg érdekelne. Még nemhallottam erről. Pontosan hogykell, és mennyi ideg? Baj ha egyikhéten ijen, másikhéten meg egy másikat használok? (pakolás) Csak 2 félét szeretnék. De mind a kettő nagyon jólenne a hajamnak. Előte is THX
2008. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

ez a recept:

2 evőkanál citromlé és 1 evőkanál ecet,

2 tojássárgájával elkeverve, fél csomag szalakálit (!!!) belekeverek,

és most jön a legfontosabb hozzávaló: bármilyen fajta őrőlt kávét kell belerakni,

annyit, hogy massza alakuljon ki! Jól ki kell keverni, és a frissen mosott hajra

(még vizesen) kell rákenni, de nem a hajvégekre hanem a hajtövekre közvetlenül a fejbőrhöz.

1 óra hosszáig rajta kell hagyni,

után pedig lemosni, nagyon fontos hogy nem szabad akkor már sampont vagy balzsamot használni,

csak ki kell mosni!!!

2008. júl. 22. 18:31
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
biztos nem roncsolja a szalakáli a hajat? hisz ilyen hidrogén peroxid vagy micsoda...
2008. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!