Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kávés hajpakolástól tényleg...

A kávés hajpakolástól tényleg gyorsabb nő a haj?

Figyelt kérdés
ugy vettem észre sokan olvasták ezen az oldalon ezt a kávés hajpakolást amitől elvileg 1 hónap alatt 5 cm-t nő a haj! Aki már esetleg kiprobálta,annak mi a vélemény rólla?
2008. júl. 22. 13:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
18%
Mi a hidrogén peroxid?
2008. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
ammónia végülis, és festéskor is azt kerül a fejünkre, szóval nem hiszem hogy túl nagy kárt tenne a hajban, és nem is túl nagy mennyiség a fél csomag.
2008. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
előző válaszolónak: dehát az ammónia roncsolja a hajat. Na mindegy... Amúgy írta valaki, h 2 hónap alatt 2 centit nőtt valaki haja.. de annyit alapban is nő, nem? Legalábbis nekem sztem simán nő havonta 1 cm-t. Ettől függetlenül ki akarom próbálni a pakolást :D
2009. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
0%

mi az az ammónia?

és hol lehet beszerezni?

2009. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%
Pisilj a fejedre, s ott az ammonia:)):)) Komolyan!
2010. dec. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
73%
Nekem van egy ismerősöm mesterfodrász,
2012. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%
Nekem mesterfodrász az egyik rokonom és nekem aztmondta főzni kell egy jó erős kávét és hetente egyszer hajmosás után átkell itatni vele..nemkell kimosni. Az illata ugyan erős, de hamar kiszáll belőle. Ugyanakkor a hajszeszeknek még intenzívebb szaguk van.!
2012. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Tehát erős kávé mint hajszesz úgy kell alkalmazni? Te használod és bevált? Mondjuk egy mesterfodrásznak hiszek.
2014. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
Talán örök téma és még aktuális,így én is mesélek. Pár éve allergiás bőrgyulladás keletkezett az arcomon mindenféle hajászati szerektől, hajfesték, hajlakk stb, ezért áttértem biofestékre. Aztán pár hete kipróbáltam egy ősi módszert és először diólevélteával próbáltam festeni-szinezni a hajamat, majd feketekévéval, végül inkább ez utóbbi vált be. (nem mellesleg mindkettő jó a hajas fejbőrre, a kávé koffeintartalma pl. serkenti a fvérkeringést) A pakolásban említett többi összetevő sztem nem fontos a hajhagymának, a tojássárgája a hajszálak szerkezetére jó, az ammónia viszont kifejezetten káros tudomásom szerint. Nem véletlenül árulnak ammónia mentes hajfestéket. Én kellemesen meleg kávéval öblítem le a hajam, az ősz részeknél ecsettel bedörzsölöm és szárítom meg, száradás után nincs már erős illata, viszont az ősz szálakat valamennyire befedi és szép színt ad a haj többi részének, selymes, természetes színt.
2015. febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
... ja és ami még fontos! Ruhából azonnal ki kell mosni, mert erősen fog!
2015. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!