Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajam van, es gondolkoz...

Fekete hajam van, es gondolkozom barna-szoke ombre-n. Szerintetek kockazatos lenne, marmint nagyon roncsolna a hajamat a fekete utan a szoke? Es ehhez szukseges szokitopor? Elore is koszonom a valaszokat!

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 20:21
 1/5 anonim válasza:

roncsolja!!! szep természetes fényes barna hajam volt... megcsinaltattam ombrera(szőke alul) eltoredezett, nem is fényes. ... pedig azelőtt tényleg nagyön szép volt a hajam! !!

en megbantam!!!! nem érdemes szep sötét hajat vilagositani!! :/:)

2014. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne tedd csak azt ne!! Elégeti a hajad!!!! Totál szétroncsolja!! Én csak tincseket raktam bele és kevesebb ideig is hagytam rajta 9%-os oxival és leégette,fakó és szétroncsolta a hajam! Barátnőm és a nővérem is így járt,pedig nekik erősebb a hajuk!! Szóval NEEEE!!
2014. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt szomoruen hallom :( mert tokjo lenne egy kis valtozatossag. Koszonom szepen :)
2014. márc. 5. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tönkrement a hajam a szőkítéstől, utána ahogy fésültem volt egy tincs ami például egyben letört. Nem használtam erős cuccot pedig, csak 6%-osat. Amúgy a fekete valószínűleg vörös/rezes vagy valami hasonló színű lenne csak először ha szőkíted, nem lenne túl szép.
2014. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha levállt a tincs fêsüléskor,akkor leégette a hajad:( nekem sötétszőke volt és természetes a hajam mikor magamnak melíroztam és sárga lett! Brutál volt! Majd 1év után most kb két hete raktam bele tincseket és leégette mint ahogy màr írtam is! Pedig megkérdeztem a fodrászom mit ajánl! Betartottam és szétroncsolta:(. Ha minden áron akarod akkor drága,de menj fodrászhoz,ha nem akarod a hajad elveszteni! Meg kêrdés,hogy mennyire és mekkora tömeget akarsz festeni mert lehet festékkel is ami nem roncsolja a hajat annyira pl a syoss ammónia mentes!
2014. márc. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!