Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nem jön ki a pattanás mi a...

Ha nem jön ki a pattanás mi a teendő? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az orrnyergemnél éreztem a napokban, hogy jön egy pattanás! De sajnos nem lehetett kinyomni, így vártam vele! Azóta sem találok rajta "fogás pontot", de elég nagy guga keletkezett belőle! Volt már ilyen máskor is, de akkor 1-2 nap után ki lehetett nyomni és kijött belőle a "lényeg" ! Most viszont se le, se föl, se egy fehér közép, se semmi...csak a guga, ami nem szép látvány :S Bocsánat, hogy nem egy gusztusos dolog, de nem tudom ilyenkor mit csináljak vele, hogy "kifakadjon" !?
2010. okt. 27. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
hát sajnos azzal még várni kéne amíg beérik.. de magamból kiindulva nem hiszem h kitudnád várni.. én steril tűvel szoktam megpiszkálni,persze csak óvatosan. vagy addig nyomom amíg csak tudom és egy pici kijön legalább. bár neked eléggé rossz helyen van,így gondolom jobban is fáj. amugy ha leragasztod nagyon gázul nézne ki? mert ha zavar ez a patti,de be kell h érjen,lehet azt kéne választanod.
2010. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a "guga" felületén most sehol nem látok olyan pontot, ahol meg lehetne próbálni a kinyomását! Muszáj leszek várni vele akkor, mert nálunk eljutni még bőrgyógyászhoz is 2 hét :S Leragasztottam éjjelre is mert kentem rá krémet...elég rossz helyen van az a baj! De bízom benne, hogy mint legutóbb, most is elindul kifelé! De pont az orrnyergemen, már másodjára:S Csodás...

Köszönöm válaszodat! ;)

2010. okt. 27. 09:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így. Bekentem Oriflame SOS pattanás elleni krémmel minden nap kétszer, háromszor és kb. 4 nap alatt eltűnt, semmi nyoma nem lett, nem kellett kinyomni (nem is volt eleve közepe.)
2010. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

huuu, nekem is vannak ilyen bajaim, pont az orrom környékén.

ilyenkor inkább nem finomkodok, kicsit mélyebbre szúrom a steril tűt, és nyomom ahogy bírom.

nem túl szívderítő dolgok jönnek ki, de mint tudjuk jobb kinn mint benn :D


próbáld meg tűvel eltalálni a közepét, és akkor utat talál magának a "termék" :D

2010. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ami nekem mindig bejön: piszkáld! Hülyeség, tudom, de ha kicsit nyomkodod, stb, hamarabb kifakad, mivel irritálod.

Vagy tényleg szúrd ki tűvel, akkor ki fog jönni ilyen víz szerű valami, utána szerintem be fog gennyesedni - nekem legalábbis így szokott lenni.

2010. okt. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Érdekes, hogy ha néha jön a fejemre egy ilyen "durung guga" :) az mindig az orrnyergem szélén, ami nem mellékesen elég érzékeny rész. De eddig vagy el is múlt, vagy egyzsercsak kifakadt és kijött belőle az a csodásnak semmiképpen sem nevezhető "termék"! De most csak van magának :s Bízom benne hogy lassan eldönti merre tovább..nekem mindegy, csak ott ne maradjon! :)

Sajnos közepe (még) nincs, de lehet tű lesz ebből!

Bocs a "gusztustalan" témáért, de gondoltam megkérdezem, itt tudtok-e valami hasznosat!


Köszönöm mindenkinek!!!!

2010. okt. 27. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!