Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim gyanta utáni bőr irritác...

Intim gyanta utáni bőr irritáció ellen?

Figyelt kérdés
kb 3 hete gyantáztam magam. nem jött le minden elsőre, meg utólag jöttem rá, hogy kevés volt a gyanta, ezért sokszor lehúztam és felragasztottam újra. azóta ilyen barnás árnyalatúbb ott a bőröm és nagyon zavar. először arra gondoltam, hogy csak ki van száradva , ezért bekentem testápolóval, de nem múlik el. szerintetek mit tegyek, vagy mi ez egyáltalán ? el fog múlni?

2014. márc. 6. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen el,de ehhez kell idő.Ha többször mentél rá felsértetted a bőrt ezért a barnál árnyalat.Aloe vera,kamillás krém segíti a gyógyulást.
2014. márc. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! egyébként pont aloe verás krémet kentem rá. és azóta csak borotva azt is óvatosan.
2014. márc. 7. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól írja az első, de szerintem most hagyd a borotvát is. :) Bármennyire rossz most hagyd kinőni.
2014. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és szerintetek mennyi idő kb még elmúlik?:/
2014. márc. 17. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Par het alatt. De talan jobb, ha nem magadnak gyantazod, ott nem igazan tudod helyesen gyantazni, en a helyedben elmennek kozmetikushoz.
2014. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen , már sajnos a saját káromon megtanultam. soha többé nem gyantázom magam az biztos... ja. remélem hamar elmúlik mert már kb egy hónapja volt.....
2014. márc. 19. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!