Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek hajfesték allergia...

Akinek hajfesték allergia miatt kihullott nagyon sok haja, mennyi idő után jött rendbe?

Figyelt kérdés
Nekem júliustól októberig hullott a hajam marékszámra, miután befestettem, ezen kívül véresre vakartam a fejbőrömet, annyira viszketett. Most nem festem, hajszeszt is használok, de még nem vettem észre, hogy elkezdett volna visszanőni a kihullott mennyiségből valamennyi. Ahol megritkult, ott még mindig ugyanolyan ritka, nem kezdtek el nőni új hajszálak.
2014. márc. 6. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék egy fejbőrvizsgálatra, ahol meg tudják nézni, hogy a hajhagymák milyen állapotban vannak, és esetleg tudnak tanácsot adni, mivel lehet a növekedést serkenteni.
2014. márc. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bánfi termékcsaládod próbáltad már? Én mondjuk hajhosszabításra használtam,de iszonyú sok babahajam elkezdett nőni tőle :)
2014. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, a Bánfi hajszeszt használom már majdnem 2 hónapja. A hajam tartása szebb lett, de még nem látok babahajakat, bár az van a dobozra írva, hogy kb. 3 hónap elteltével kezdenek kinőni ezek a hajszálak. Viszont ma vettem Hair Clinicet is, ami nekem bevált korábban, csak nagyon drága. Hát majd meglátom....
2014. márc. 7. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!