Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez így már túl sok vegyszer...

Ez így már túl sok vegyszer lenne a hajamnak?

Figyelt kérdés

A probléma: száraz, töredezett

Viszont: dús, nem vékony szálú


Először is festve van (pontosabban hajszínezővel), és ezeket használom/használnám: sárga Gliss Kur sampon, DM-es balzsam, sárga GK 1 perces hajpakolás, Kallos hajvégápoló, Schwarzkopf színmegőrző és "puhító" spray, illetve most vettem egy fekete GK "expressz hab-hajpakolást", amit nem kell lemosni.


A hajvégápolót nem mindig használtam, meg a feketét is most vettem, eddig meg voltam elégedve a végeredménnyel (mármint a saját hajamhoz képest), de nem tudom, hogy ha beiktatnám rendszeres használatra a hajvégápolót, illetve a hab-hajpakolást, akkor is így gondolnám-e. Ez így már nem sok kicsit?



2014. márc. 8. 14:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Jajj, milyen hosszú mondatokat írtam. :D
2014. márc. 8. 15:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így ahogy van felesleges, ok, lehet jó a hajnak ez is, fogalmam sincs igazából, de természetes ápolószerekkel csak többet érnél, olcsóbb is lenne. Pl minden hajmosás előtt kókuszolaj. Néha mézes-tejes (nem bolti tejből) pakolás. Nekem ez a szétszőkített hajamra is bőven elég. Nem kell mindenféle bolti cucc amikben ki tudja mi van.
2014. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt mind egyszerre rákened, az szerintem sok. PL. felesleges a balzsam és a GK pakolás együtt, akkor vagy az egyik, vagy a másik. A spray és a hab hajpakolás szintén, vagy ez, vagy az. Én amit használok: sampon, balzsam, kifésülő spray, hajvégápoló. Nekem ez így elég, ezt is úgy használom, hogy mosás után ha megszáradt a hajam, akkor spray, másnap vagy később szérum (bár ezt mostanában sokszor elhagyom, mert egyáltalán nem száraz a hajam, pedig nagyon hosszú).
2014. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ramcsiii ***** válasza:
Én szerintem ezek tele lehetnek mind szilikonnal,rossz és káros dolgokkat,a szilikon is csak káros a hajra..Miért nem próbálsz inkább természetes dolgokat rápakolni a hajadra? Ez szerintem kicsit sok..:)
2014. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem annyira nem sok. mondjuk balzsamozás után felesleges még egy pakolás. azt heti egyszer használ inkább mosás előtt minimum fél órára, utána hajmosás, balzsamozás és szép a hajad. hajvégápoló is mehet, kifésülőspray-t és habot csak néha tegyél amikor úgy érzed szükség lesz rá.
2014. szept. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!