Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ciki, ha pattanásos...

Nagyon ciki, ha pattanásos vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vészes a helyzet, de sajnos nem is túl szép. Ha megyek valahová, mindig sminkelek (alapozó, szempillaspiràl), de ha otthon vagyok koliban, feleslegesnek érzem.

Néha ki kell mennem a konyhába vagy le a földszintre, és olyankor elég kellemetlenül érzem magam.

Alapból egész szép lennék (szöke haj, kék szem, telt ajkak, kislányos vonások), de úgy érzem, a pattanások mindent elrontanak.

Nem olyan durva, hogy orvos kelljen, de 7-8 mindig van, és nem túl szép látvány.


20l


2014. márc. 10. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikai kezelésre.
2014. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"7-8 mindig van". Ez szerinted normális? Menj bőrgyógyászhoz. Ad gyógyszert vagy krémet. Jobb helyen elmondja milyen kajákat kerülj, ne igyál szénsavas cukros üdítőket, stb. Egészséges életmód sokat segít.
2014. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tudom milyen szar lehet :/ sajnos én is ugyanebbe vagyok, csak sokkal rosszabb a helyzet :D:D de majd egyszer elmúlik.. remélem már :D és jöjjön már a nyár, akkor mindig jó lesz :)
2014. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most senki ne kezdjen el szidni, hogy én biztos hülye vagyok, de a kozmetikusom is és a szépítészet tanárom is mondta, hogy a Toleriane alapozó jó. Patikákban lehet kapni, én kaptam termék mintát, kipróbáltam, és jó. Utána eltűntek a pattanásaim. Nem tudom most mennyi lehet, de én amikor utoljára néztem, akkor annyiba került, mint egy normál alapozó.

[link]

2014. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!