Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg jó az argánolajas...

Tényleg jó az argánolajas hajvégápoló és valóban nem engedi töredezni a hajat?

Figyelt kérdés

Pénteken(tegnap) voltam fodrásznál és minden töredezést levágtak. Az argánolajas hajvégápolót ajánlották nekem, ill. használták a hajamra. Hol tudok beszerezni jót (hely, márka) és mennyiért?


Köszi szépen előre is, növesztem a hajamat :)).



2014. márc. 15. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Orofludio hajolaj a legjobb!

Argánolaj, lenmagolaj és ciprusolaj van benne. Fodrászoknál érdeklődj, mert drogériában nem lehet kapni.

2014. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Avonosat nem ajánlom, másféle beválhat esetleg.
2014. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hajvégápolók jók,de csodát nem fog tenni, ha rendszeresen fested/vasalod vagy szárítod a hajad ugyanúgy elkezd majd töredezni.

Az argánolajat kipróbálhatod magában is és egyéb szilikonos termékekben is. Sok márkának van ilyen terméke, menj be egy fodrászkellékeshez és érdeklődj nála mi kapható.

+ ha már olaj akkor már inkább kókusz mivel az argán molekulái túl nagyok és nem szívódnak fel a haj mélyebb rétegeiben csak a külsején terül el.

2014. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1#: rendben jövőhéten megyek kisérőbe, szóval megérdeklődöm a fodrászom. :)


2#: igen, az Avonosat nagyon fikázzák. Alvedéről tudsz valamit? :)


3#: remek, nagyon régóta szemezek a kókuszolajjal. és úgy tudom nem csak hajra jó. de elég drágácska. :/ esetleg hol vehetnék olcsón? hajvégápolóként azt írták többen is, hogy nem kell sok, pár csepp elég. Nem festem, nem vasalom. Szárítani csak hidegebb időben szárítom. Most hagytam abba a fél évig tartó vasalást, szárítást. Ezt lezártam a fodrásszal és teszek is érte. Ezért akarok pár hasznos terméket beszerezni. :)


Amlaolaj, ricinusolaj és syoss hővédőm van itthon, ha esetleg szárítom.

A Baba kókuszolajas töredezettség elleni hajsampon mennyire jó?:)

2014. márc. 15. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!