Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A természetes göndör haj...

A természetes göndör haj igénytelennek hat, vagy jól néz ki? (Többi lent)

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen hajam van csak sötétbarna. Évek óta küzdök a vasalással, mindenféle egyenesítő krémmel, de ha nem vasalom naponta legalább 2* akkor behullámosodik, és mivel ez nem tesz túl jót a hajamnak arra gondoltam inkább marad a természetes göndör

.. :/



2014. márc. 16. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik! Szerintem hagyd így és ne vasald. Így nagyon szép!:)
2014. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most hagyd abba a hajad vasalását, mert tönkre fogod tenni! És ha nagyon száraz lesz a hajad, hiába vasalod ki, akkor is ronda lesz. Én is egy csomót vasaltam, és majd megőrültem, amikor egy kis párától visszagöndörödött az egész. A hajam nagy része már helyre jött, de egy részén még mindig olyan, mint a drótkefe, és nem tudok vele mit kezdeni... A természetes göndör haj nem sugall igénytelenséget! Nekem egyediséget, és bátorságot sugall, meg szépséget, mert sokan nem merik felvállalni a természetes göndör hajukat (én is így tettem). Pedig szerintem is MÁR szép, és különleges. Én is hordanám kiengedve, ha szép lenne a hajam, és egy kicsit hosszabb. Nézd meg ennek a csajnak a blogját: [link] Ne mond, hogy nem szép a haja! :) Szerintem hord bátran a göndör hajadat, mert szép! Csak a megfelelő ápolására figyelj oda.
2014. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. márc. 16. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:

A természees gondor haj alapból szárazabb, mint az egyenes haj. A hajvasalóval csak tonreteszed, még jobban szárítja. A gondor haj szerintem is barátságos, és bájos, és szép, ha megfeleloen van ápolva. Ritkábban kell mosni, elég hetente 2szer, vagy 1szer is. Es keress kifejezetten gondor hajravaló termékeket. [link]

szerintem ezek jók lehetnek a te hajadra.

2014. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a link nem mukodik, szóval John Frieda hajapolók kozul vannak nagyon jók, gondor hajra is nézz utána.
2014. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még nem is hallottam olyanról, hogy valakiben ez felmerült volna kérdésként, vagy valaki igénytelenségnek tartotta volna. Egyértelmű, hogy nem.
2014. márc. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!