Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbálta már közületek valaki...

Próbálta már közületek valaki a Schwarzkopf Nectra colortól a 499 Fekete cseresznyét?

Figyelt kérdés
Mennyire vált be, milyen lett az eredmény (és milyen volt előtte)? Megéri kiadni érte közel 2000 Ft-ot?
2014. márc. 21. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó drága. Semmiképp nem éri meg, ennyiért professzionális festékből két dobozzal is vehetsz. És azok sokkal jobbak. Miért nem olyat veszel inkább?

Amúgy a 499 inkább fekete aminek a lilás árnyalata csak fényben látszik. Semmiképp nem olyan lila mint a dobozon lévő képen. Itt egy valós kép: [link]

2014. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már vettem egyet, sokkal olcsóbban. Ezzel csak ma futottam össze a DM-ben, és azonnal megfogott a színe. Aztán elolvastam, hogy fekete cseresznye, és sejtettem, hogy nem lesz olyan a hajra kenve, mint a fotón. Régebben volt már fekete cseresznye hajszínem (más márkától), az is inkább fekete volt, fényben vöröses árnyalattal. (Egy cseresznye nem is értem, mióta lila...)


Szóval ha esetleg valaki tud olyan festéket, ami a valóságban úgy néz ki, mint a 499 F. cseri, írja meg. :D

2014. márc. 21. 17:37
 3/3 killercsaj válasza:

Éppen tegnap este festettem be vele a vörös hajamat, nem igazán vagyok elájulva tőle, nekem ez mahagóni, csak más néven... Sötét színt vártam lilás árnyalattal, ehelyett kaptam egy sötétbarnát bordó árnyalattal. :P

Annyi előnye viszont volt, hogy hajfestés közben kaptam levegőt a kis fürdőszobánkban, mert nagyon jó illata van + 1 dobozzal elég volt a félhosszú hajamra. (1200,-Ft-ért vettem a TESCO-ban)

2015. febr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!