Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tapasztalatok van a...

Milyen tapasztalatok van a Syoss Keratin Hair Perfectionról?

Figyelt kérdés

Használtam már ilyen Syoss terméket ,de az nagyonm rossz volt a hajamnak.Hallottam ,hogy ez a Syoss Keratin Hair Perfection-t nayon ajánlják ,mivel a keratin jot tesz a hajjal. Nektek bevált?

[link]



2014. márc. 24. 17:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfejtettem oda írni ez a hajbalzsam. Syoss Keratin Hair Perfection 02
2014. márc. 24. 17:11
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem ami Syoss semmi se vált be...

kb mindennap hajat kellet mosnom , és a balzsamtó meg olyan volt mintha Méz-t öntöttek volna rá , minndenap :S


a festéktől pedig... mikor szőke voltam, szőke hajfestéket vettem, a leg világosabbat !!! És vörös lettem !


Inkább nivea! Amelyiken gyémánt van!

2014. márc. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen :) ezek szerint kár volt megvennem :/ nekem is ezt csinálta de az más fajta volt pedig reménykedtem ,hogy a keratinos jobb lesz :/ Ha legkozelebb megyek veszek :)
2014. márc. 24. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!