Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen "végleges"s...

Szerintetek milyen "végleges"szőrtelenítő gépet érdemes vennem?

Figyelt kérdés
van hasonló kérdés, de nem soknál van saját tapasztalat.köszi

#IPL #szőrteleníti
2014. márc. 25. 19:27
 1/1 anonim válasza:

Végleges szőrtelenítés nem létezik, ezzel csak etetik a népet. Tartós szőrtelenítés van, ami azt jelenti, h pár éveig (5-6) nem nő ki a szőr a kezelt területen. Ezt a tartós hatást ipl villanófénnyel vagy lézerrel lehet elérni. utóbbi eléggé fáj és drága is, ezlért az ipl most már elterjedtebb.


Régebben szalonba jártam IPL kezelésre, de arra az isten pénze nem volt elég. :( A lézert is kipróbáltam, de az meg iszonyatosan fájt. :S Aztán el kezdtem otthoni gépbe gondolkodni. Végül az az ár-értékarány miatt egy olyan gépet választottam,ami 75000 villanást tud 120-ért. Többen is használjuk a családban és mindenki meg van vele elégedve. ;)

2015. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!