Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani valamit a...

Tudnátok ajánlani valamit a szempilláimra, amitol none ki néhány vagy helyre hozná oket? Muszempilláim voltak és majdnem az osszes kihullott.

Figyelt kérdés

#muszemilla
2014. márc. 26. 16:10
 1/7 anonim válasza:
Azt mondják a ricinustól nő. Én nem próbáltam ki,mert nincs rá szükségem,viszont egyik ismerősöm használja és gyönyörűek a szempillái a ricinusolajtól. Remélem tudtam segíteni :)
2014. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de szuper koszonom szépén :)) és nem tudod megmondani kb mennyi ido után lehet látni a hatást?:)
2014. márc. 26. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Hasonlóan jártam nem régen, bár nekem nem hullott ki, hanem letört. Sokáig bántam is, hogy műszempillát csináltattam, mert előtte is szép pilláim voltak.

Végső elkeseredésemben kezdtem el kenni a ricinussal, mert már kifesteni sem volt kedvem.

Kb. 2 hét után már hatalmas pilláim voltak, láttam nőni az új pici szálacskákat. Végre helyrejött. Sokszor már meg is szenvedek vele, mert annyira hosszú, hogy összekócolódik :-D


Szerintem mindenképpen próbáld ki! Én azóta is használom, de néha kihagyok egy két napot.


21/L

2014. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most nagyon megnyugtattál :) énis ma kezdetem el kenni ricinus olajjal remelem helyrejon:) koszonom szepen !!!
2014. márc. 27. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is ma kentem be először ricinussal, de ti a pillákat kenitek végig, vagy a tövére is ? Én fültisztítót mártottam bele és azzal kentem végig a pilláim , persze ok folyik a tövére is... nekem letörtek , de hogy mitől :( arra gondolok, hogy vízálló szempilla spirált vettem és azt nehezebb leszedni ... és a levarázsolása közben, minden esetre most nem használok szempillaspirált egy ideig .

Ti egy nap hányszor kenitek ? Reggel este ?

2014. ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem nehezen jonnek így is helyre de mar latom a javulast :) Hát én csak estere szoktam, ha itthon vagyok egesz nap és tudom, hogy nem megyek sehova akkor egesz nap be van kenve :)
2014. ápr. 7. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom éjszakára kenni, mert bedagad a szemem:O

Marad a délután. Olvasgattam fórumokat, van akinek már egy hét után észrevehető a változás.... vagy csak észre akarja venni annyira akarja , hogy szép legyen :P

Azt is olvastam, hogy a tövére kenik egy kiszuperált ajakecsettel , mert úgy hatásosabb , mindent bevetek :)


Jó pillanövesztést mindenkinek , majd beszámolok egy hét múlva ! :*

2014. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!