Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon! Szőrös a karom, de...

Nagyon! Szőrös a karom, de egyik eddigi módszer sem vált be. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

próbáltam már borotválni,de 2-3 nap és újra kellett

próbáltam gyantával,de egy az hogy iszonyatosan fáj,viszont napokig csúnya volt a bőröm

próbáltam epiláló géppel,de az még a gyantánál is jobban fáj


tudnátok ajánlani valamit? tényleg nagyon csúnya így


2014. márc. 29. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp a gyanta a legjobb módszer, ebből is van több fajta. Érzékeny bőrre vegyél cukorpasztát (Alveola) vagy csináltasd kozmetikussal. Ha nem jól gyantázod otthon attól is lehet csúnya. Mellesleg alig fáj a gyantázás, egy pillanatig csak amíg letépik, az semmiség.
2014. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én epilátort használok és igen először rohadtul fáj, de idővel elmúlik.Nekem már egyáltalán nem fáj, kb. olyan mintha csak borotvával mennék végig rajta:D najó azért egy 10/1,2 -es fájdalom megvan:)

De komolyan, csak az első párat kell kibírni és utána semmi extra:)

2014. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is epilálom, tényleg meg lehet szokni..plusz megfogadtam, hogy hetente átmegyek rajta epilátorral, így csak pár szál nő vissza és még annyira se fáj:D
2014. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha minden módszert kizársz akkor hagyd szőrösen!

Én borotválom-2-3 naponként rászánok 5 percet fürdés közben.Ennyi időd csak van!

2014. márc. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyanta,kend be utána és nem lesz csúnya.
2014. márc. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én borotvaltam kb. 5 évig. Aztán karácsony óta epilalom. Az elején rohadtul fáj, elismerem, pláne a csuklo meg a konyokhajlatnal, én a felkaromrol nem is szedtem, mert tiszta pattanasos lett utána. Tegnap életemben először kipróbáltam a gyantat. Lábra + felka. Megmondom őszintén, h sokkal kevésbé fájt, mint az epilátor.. Sőt, csak a lábam külső részén éreztem, de az is tűrhető.

Gyantaval nem is fájt a felkarom..:o egyébként használj utána nyugtató kremet ( én a Babatol használom az aloe verasat |zöld dobozos| es semmi baja (pattanasa) nem lett. :) az epilátor sztem inkább a lábra, honaljra való.. Remélem segítettem:)

2014. márc. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én a gyanta híve vagyok, de nem magamnak csinálom, nekem csak az első alkalom fájt kicsit, de utána már egyáltalán nem. és tartós is kb 6. hét után kezd el már kissé zavaró lenni újra.
2014. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!