Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szőrös a kezem és...

Nagyon szőrös a kezem és ráadásul még fekete is. Már sok fiú/lány ezt megjegyezte és hozzáfűzött valami rosszat. Iszonyúan kellemetlen! Ti mit ajánlanátok rá?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra véleményekre lennék kíváncsi! Mit használjak?! Pl. :borotva, gyanta, szörtelenítőkrém? SEGÍTSETEK! 14/L
2014. márc. 30. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmiképp se szőrtelenítsd, mert akkor még erősebbek lesznek! Drogériákban lehet már kapni szőkítőket ilyen célokra. A DM-ben pl. a szőrtelenítő termékek között kell keresned!
2014. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta, vagy epilátor - avagy mindenképpen gyökerestül távolítsd el a szőrszálakat, ne levágd őket, mert akkor sokkal "sötétebb" lesz.
2014. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdöttem. Fiatalabb koromban szőrtelenítő krémeztem, aztán felsőben borotváltam, de attól csak erősebb lesz. Amióta gimis vagyok, epilálom. :) Ha teheted, járj el kozmetikushoz.
2014. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az elso hozzaszolas nevetseges. A gyantazastol/ epillalastol bizonyitottan csoken az eletkepes szortuszok szama. Meg ha nem is jelentosen. A borotvat kell kerulnod. Ha teheted es jol birod a fajdalmat probald ki a lezeres szortelenitest. Nekem bevalt, de iszonyatos fajdalom. Qponverzumon mar olcson hozza lehet jutni. B terv a kozmetikus es gyanta kombo.
2014. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!De még valami, szerintetek érdemes leszedni? vagy tényleg nagyon gusztustalan?
2014. márc. 30. 20:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Kozmetikushoz menj, de szőkíttesd, mivel még hormonális változásokon mész át. Elhiszem, hogy nagyon zavar és tényleg kellemetlen tud lenni, meg hát esztétikailag nem szép, meg ugye az emberek/tinik tudnak gonoszkodni ilyen téren egymással. Kozmetikushoz menj és ő kiszőkíti, semmiképpen ne barkácsolj otthon DM-es cuccokkal többet árt mint használ és egy kozmetikus mégis csak profibb ebben. És nem horrorisztikusan drága :)
2014. márc. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

persze, szőkíttesse... még jobban cikiznék miatta, mert az a szőr ugyan úgy ott van..


nekem is sok volt a karomon, bár nekem nem sötét, de nagyon zavart. Én epiláltam, mai napig ezt teszem, és a helyedben is ezt tenném.

2014. márc. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ez a lézeres kezelés hogy zajlik?
2014. márc. 31. 14:04
 9/10 anonim ***** válasza:

a lézeres kezelés az nagyon drága...


amúgy kiégetik, vagy mit csinálnak, de drága, fáj, több alkalmas... epilálni sokkal olcsóbb...

2014. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vagy gyantázd le, vagy használj epilátort. Nem kell emiatt kozmetikushoz menned, magadnak is meg tudod csinálni.

Elsőre kicsit talán fájdalmas lesz, de pár alkalom után már szinte meg sem fogod érezni.

2014. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!