Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szurke hajbol ujra szoke...

Szurke hajbol ujra szoke lehetseges? Vagy feladjam?

Figyelt kérdés

A kedves szomszedomnak a fodrasza ajanlotta neki, hogy a kiszokitett (hidrogen es szokitopor) segitsegevel leszivott hajra szurke hajfesteket kenjen igy nen lesz sarga a haja. Ami sikerult is, szep haja lett, egyenletes szoke. Kiprobaltam az eb leszivott melirozott hajamra es nekem konkretan szurke lett ami a dobozon van, nem feher, nem fekete hanem konkretan szurke..

Szoke szeretnek lenni.. mit tegyek? Mit kenjek ra? Nem merem ujra szokitozni, felek feher lesz..

Kerem, valaki segitsen valami tippel vahy megoldassal, nagyon fontos lenne. Csak vilagosotani akartam a hajamon.. az alap hajszinem sotstebb barbas szoke, elotte mielott szurke lett az alja hidrogen szoke a tove barnas..


Elore is koszonom!!



2014. ápr. 1. 22:20
 1/9 A kérdező kommentje:
elnezest a helyesirasi hibakert, de telefonrol irtam ki a valaszt, kerrk mindenkit tekintsen el ettol. Koszonom.
2014. ápr. 1. 22:24
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt inkább bízd fodrászra,ne kisérletezz.
2014. ápr. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szürke azért lett, mert azokon a területeken nagyon ki volt világosítva a hajad. A melírozott haj nem egyforma színű ugye, emiatt a rákent festék eredménye sem lesz egyforma.

A te eseted is mutatja, hogy ugyanaz a festék két különböző hajra téve más-más színt ad.Hogy ne legyen szürkés, azt el tudod érni némi c vitamin por és sampon keverékével. Ezzel mosva meg a hajad megszabadulhatsz a nem kívánt árnyalattól.

2014. ápr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom de sajnos ez nem szurke arnyalatu hanem tenyleg szurke.. : [link]
2014. ápr. 2. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Na mi történt azóta?
2014. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Picit fakult de elviselem. Nem sokat festettem a hajamat életemben de azt hiszem most már mindennél jobban értékelem az eredeti hajszínemet. Megvárom míg lenő és ugy ahogy ahogy az élet adta :)
2014. ápr. 24. 20:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy korábban írtam, a c vitaminos samponozás segítene, de talán most már nem is fontos.
2014. ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Erre inkabb koktelt kell alkazmazni!


Nedves, mosatlan hajon ezt a koktélnak nevezett oldatot szoktam alkalmazni a festett haj felvilágosítására, mert lassan, egyenletesen, kíméletesen színteleníti a mesterséges pigmenteket.

Az oldat összetétele:


15g szőkítőpor

30 ml megfelelő erősségű oxidálószer (12% tilos)

60 ml meleg víz

5 ml sampon


A festett részre hordható fel, precíz, egyenletes felkenést igényel. Az anyagmennyiséggel nem szabad spórolni!

2015. nov. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Lenott, sajat hajadra nem szabad tenni a koktelt.

Szeintem 6 %-os oxival csinald! Es utana nyugodtan be lehet feteni de csakis szigoruan 3%-os oxival ezt csak fodraszkellekesben tudod beszerezni! Es vegyel mindenkepp meleg arnyalau festeket. Ez nyugi nem teszi tonkre a hajad! Ami tonkre teszi a magas oxival valo dogozas!

2015. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!