Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szólnátok ha egy csaladtag...

Mit szólnátok ha egy csaladtagotok január 17 én mosott volna utoljára hajat és nem is szándékozná megmosni mostanában? Szerinte igy egészségesebb és jobban nő

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 23:32
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
79%
Badarság! Kizárt, hogy jobban nőne, a sok zsírtól nem is szellőzik. Szerintem tagadd le, hogy bármi is közöd van az illetőhöz :)
2012. febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%
azt, h megtette azt, amit nekem többszöri nekifutásra sem volt gusztusom kivárni. Ha nem mosod a hajad, kb 4-5 hét után beindul az öntisztító mechanizmus, azaz a hajad és a fejbőröd magától, mindenféle kemikáliák használata nélkül tisztul. Ismerek ilyen lányt (aki kizárólag tiszta vízzel mossa), valóban gyönyörű és egészséges, selymes fényű a haja. Hogy jobban nő-e, azt nem tudom. Addig viszont ritka gusztustalan, zsíros és viszketős. megértem, ha számodra taszító a látvány. De a családtagod nem beszél hülyeségeket :)
2012. febr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
70%
Hát. Egyrészt kinevetném. Másrészt, ha nagyon randa, megint kinevetném. Olvastam vmi öntisztulásról, de sima vízzel még azok is kimossák legalább a port...
2012. febr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
48%

Én hathetente mosok halyat. Fenékig ér, ha hajszárítózom, töredezik!

Kiskoromban háromhavonta mosták.

Minél többet mossa valaki a haját annál inkább zsírosodik.

Kollégiumban a legtöbben két-három naponta mosták a hajukat a csajok annyira zsírosodott nekik.

2012. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
45%

*hajat

Megyek lefeküdni!

2012. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem zsiros neki de arra gondolok csak koszos azért egy 1 hónapos haj
2012. febr. 13. 23:52
 7/33 anonim ***** válasza:
84%
A haj öntisztító..Egy idő után ha nem is mossa,tisztul magától..
2012. febr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
67%
Most két hét múlva esedékes a hajmosásom, és nem piszkos. Sokat fésülöm, így a por, korom könnyen távozik. Még egyáltalán nem zsíros.
2012. febr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nőként a hátam közepéig érő hosszú barna,vastagszálú,dús hajam van.Eléggé zsírosodott,de mégis fogadtam,hogy 3 hónapig nem mosok hajat(hozzáteszem,hogy tél volt,és munkanélküli voltam,így nagyon nem járkáltam sehová)

3 hét után zsíros volt,viszketett,de kitartottam.Hogy ne legyen olyan csúnya,simán begumiztam,vagy felcsatoltam..Másfél hónap után azt vettem észre(és vízzel sem mostam),hogy már nem zsírós,és ahogy fésültem olyan lágy lett.A fogadást megnyertem,mert 3 hónap után már nem volt semmi bajom,már nem volt zsírós..Amikor újra megmostam azt hittem fekete víz fog a fejemről lefolyni,de nem..Annyi szennyeződés jött ki,amennyi 1 hete hajmosásnál is távozott.

(a fogadás amit megnyertem egy 3 napos wellness hétvége volt a Balatonon.Teljesen ingyen élveztem az egészet..:)

27/N

2012. febr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
javítok* 1 hetes hajmosásnál----
2012. febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!