Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan krém vagy szer létezik...

Olyan krém vagy szer létezik amivel hogyha bekenem az arcom akkor gyorsabban lesz borostám?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Kenegesd valamilyen növényi olajjal - ricinus, kókusz, olíva, szinte bármilyen jó.
2014. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet h valaki ki fog nevetni, de ne foglalkozz vele h hülyén néz ki, de nálam bevált

kb 2 hónapja mondták nekem, jövö héten leszek 21, én is ezen izéltem h mondom nehogy már ne legyen borostám/szakállam még 21 évesen se...

15- 20 nap alatt nagyon szexi kis borosta lett, egyenletes is, nem csak az állam mint mikor másnak megindul


12 nap kell 15 percre bekenni, utána lemosni

mondom a keverési receptet:

2 evőkanál tejföl, 1 kanál ketchup (vagy 1 dl paradicsomlé), 1 kávéskanál fahéj, 2 kávéskanál só, 2 kávéskanál bors, fél csomag szárított petrezselyem, 1 teáskanál csípős paprika (vagy erős pista), fél citrom leve és héja


első pár percig furcsa érzés a maszkpakolás de tényleg használ

2014. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kifogom próbálni a receptet :) köszi a válaszokat :)
2014. ápr. 4. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:

# 2

Ez nagyon fake gyanus. :D


Kedves kerdezo ugye nem probaltad ki?

2014. ápr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem. inkább megvárom míg magától nő ki.:)
2014. ápr. 9. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!