Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik ilyen szőrtelenítő krém?

Létezik ilyen szőrtelenítő krém?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm mesélt arról hogy vett valami Veet szőrtelenítő krémet, felkente, fenthagyta 10 percig, lehúzta a spatulával és kb. egy hónapig (!) nem nőtt neki vissza a szőr. Lehetséges ilyen egyáltalán? Amelyik Veet krémet én próbáltam, kb. 1 napig voltam tőle sima...
2012. febr. 29. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez függ a génektől is. Ő valószínű az olyan típusúak közé tartozik, akiknek kevés nő és ha kiszedik, akkor is lassan nő vissza. Szerencsések az ilyen emberek. Én például pont olyan vagyok, hogy bármilyen gyantát használok, másnap már borostás újra. Lehet, hogy te is ilyen vagy.
2012. febr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen ez függ a szőr növekedésétől, és erősségétől.

És persze a kencétől is.

Én is sokat kipróbáltam volt olyan ami le se hozta, volt olyan amitől egy hétig sima voltam.

Próbálj meg valami újat kipróbálni annyi féle van.

2012. márc. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Én például pont olyan vagyok, hogy bármilyen gyantát használok, másnap már borostás újra. Lehet, hogy te is ilyen vagy."


Bakker végre valaki!Nálam ugyanez.Gyantázok és utána még epilálok is,de kb másnap,harmadnap már van 2-3-4miliméteres szőrszál is sok helyen!Igaz sok helyen meg már abszolút nem is nő...

Kész szenvedés...


Kérdező:a barátnődnek ilyen a szőrzete..gyenge és ritkábban nő...vagy hazudik:)

2012. márc. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!