Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a The Body...

Mi a véleményetek a The Body Shop termékeiről?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy csak természetes anyagokat tartalmaznak a termékek. Ki szeretném próbálni.
2014. ápr. 7. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Tény, hogy természetes alapanyagokat használnak, és eddig állatkísérletek sem folytak, de a Vichy felvásárolta, onnantól kezdve én nem nagyon vagyok olyan biztos egyikben sem. Elvileg nagyon jók a termékeik, nagyon sok pozitívat hallottam már felőlük, sőt, inkább pozitívat.
2014. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Nem kiemelkedően jók, de a maga kategóriájában pont azt nyújtja, amit ígér és az illata mindegyik termékük ek fantasztikus.
2014. ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én személy szerint imádom őket és az illatukat is, bár sokan mondják, hogy nem annyira különlegesek, mint azt az áruk alapján elvárnád.
2014. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Testvajra gondoltam, hogy kipróbálom. Esetleg valakinek valami ötlet, hogy melyiket vegyem meg?
2014. ápr. 7. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyobb a füstje mint a lángja dolog. Természetesnek hírdetik magukat, amiért több pénzt is elkérnek, de közelében sincsenek a natúr kencéknek, viszont drágábbak. A termékek minősége átlagos, nem rossz, de szerintem nem is éri meg amennyit elkérnek. Kaptam testvajat, tusfürdőt, ajakápolót de egyiket sem vettem meg elfogyásuk után magamtól. Hozzátenném nem a pénzt sajnálom vannak ettől jóval drágább termékeim, de azok minőségiek! nem csak akként hirdetik magukat.

De próbáld ki, max tapasztalatokat szerzel :)

2014. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak teszterek, próbálgass! (én mindig illat alapján döntök) :)
2014. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobb a marketingjük sztem, mint a cuccaik..iszonyat túl vannak árazva. Akkor már egy alverde testvaj jobban megéri szerintem.
2014. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rendelj az alább linkelt oldalról inkább shea-vajat. Ez az oldal tényleg természetes, natúr összetevőket használ, Magyar Terméknagydíjat, illetve Cruelty Free elismerést is kapott, ami azt jelenti, hogy sem a termékeket, sem az összetevőiket nem tesztelték állatokon, és az utóbbi elismerést sok nagyvállalatnak sem sikerül bezsebelnie, mert egyszerűen nem tudnak megfelelni a követelményeknek. Én ezt az oldalt nagyon ajánlom, vásároltam már innen és még fogok is, mert minden cuccuk mennyei manna. :)


[link]



Ha viszont szeretnél boltban vásárolni, akkor a következőleg linkelt terméket vedd meg, nagyon hatásos. :)


[link]

2014. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!