Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szeretnék véleményt kapni az...

Szeretnék véleményt kapni az Activlab, Body Fire, vagy a Thermo Shape termékeiröl. Használ valamit sport nélkül?

Figyelt kérdés
2008. szept. 14. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát... a legfontosabb az lenne, hogy egy megfelelő étrendet állíts össze magadnak. A második, hogy valami mozgást is beiktass. A zsírégetők azok csak egy kis lökést adnak ehhez, kicsit rásegítenek, de diéta és mozgás nélkül nem sokat fog érni. Esetleg próbáld meg csak diétával, úgy talán van némi esély. De diéta nélkül, ha csak beszeded a zsírégetőt, semmit nem fog érni. És arra is figyelj, hogy ha magas a vérnyomásod, akkor TILOS body fire-t szedned. Amúgy én ezt szedem, és 4 hónap alatt 21 kg-ot fogytam DE jól összeállított étrendem van, és naponta 45 perc mozgást is beiktattam.
2010. máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem osztanád meg velem a diétádat? Nagyon irigyellek az eredményedért. Mit mozogsz?


Minden infó érdekel.

2010. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!