Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok mitesszerekre?

Mit ajánlanátok mitesszerekre?

Figyelt kérdés
Elég sok mitesszer van az arcomon, hátamon, már lassan 5 éve! Nem piros, gennyes pattanások, de eléggé zavarnak. Viszont szerintem nem biztos, hogy ami jó pattanásokra, az nem túl erős-e mitesszerekre. Van olyan szer ami kifejezetten ezeknek az eltüntetésére jó? :) Kozmetikushoz járok, használtam már tonikot, szappant is, de nem segítettek...

2014. ápr. 7. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
miteszerre fogkrémet szoktam. elvétve vannak az orromon, bekenem fogkrémmel, várok pár percet és lemosom, de van ilyen lehuzható maszk is, átlátszó krém, bekened, megszárad és egybe letudod húzni. az is jo. bár életemben nem volt pattanásom, csak pár miteszerem, de ezekre jok voltak
2014. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mitesszereket ki kell nyomkodni, vagy házi mitesszertapasz is segíthet (tej + zselatin). De mindent csak kamillás gőzölés után, tiszta kézzel.
2014. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikus kitisztítja,nem hiszem,hogy nem segített.Nem egyszer kell menni.
2014. ápr. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bha hámlasztást
2014. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!