Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van jó frizuratippetek oldalt...

Van jó frizuratippetek oldalt kopaszodó hajra?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, és aputól örököltem azt, hogy oldalt kicsit kopaszodok.. most nem látszik, mert direkt hosszabbra hagyom oldalt, hogy ne látszódjon, de irtóan zavar, mert nem tudom milyen hajat lehetne ezzel a problémával csinálni.. Van esetleg valami tippetek?


Sajnos úgy érzem, hogy ez kihatással van az életemre is, mert mindenhol azt látom, hogy kb. az ilyen hajú fiúkat kedvelik: [link]


Szóval, tudtok valami megoldást rá, vagy valami tippet? :)



2014. ápr. 17. 19:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként sok hajam van, a fodrász mindig azt mondja, hogy jó dús.
2014. ápr. 17. 19:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs gusztustalanabb annál, mint mikor valaki a kopaszodó területet hosszabbra növesztett hajjal próbálja eltakarni. Fúj... Inkább vállald fel, hogy kopaszodsz. 10ből 8 férfi egyébként is kopaszodik, nincs ebben semmi szégyellnivaló!
2014. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pedig nekem nem gusztustalan, mert nincs lelaposodva a hajam, nem olyan, mintha a tehén nyalta volna le, szóval azért van kinézete, ezért egész jó, de inkább szeretnék valami mást. Csak nem tudom a fodrász tud-e mit kihozni ebből a helyzetből.


Csak tud valamit kitalálni, amitől jól is néz ki és nem is fog látszódni.

2014. ápr. 17. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!