Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1éve borotválom a mellkasom,...

1éve borotválom a mellkasom, át szeretnék térni a gyantázásra (többi lent) (? )

Figyelt kérdés

Félek viszont,h miután a borotválás végett már eléggé megerősödött rajta a szőr,így a gyantától összef*snám magam a fájdalomtól,esetleg nem is lehetne kitépni...

Javaslatok,tapasztalatok ?

19/F



2014. ápr. 18. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Fájni mindenképp fog, de ez mindenkinél ezzel jár, akármilyen szőre is van. Mellesleg addig az egy pillanatig fáj amíg letéped, nem tovább. Patronos vagy meleggyanta kiszed bármilyen szőrt, csak a hideg gyanta a gyenge fajta. Ha van rá pénz menj kozmetikushoz, úgy a legegyszerűbb.
2014. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát fájni fog, sőt a mellkasodon mivel érzékenyebb a bőr előfordulhat, hogy kis pontokban vérzik is, de túl fogod élni. Csak amíg lehúzod, addig fáj, utána már nem. Ha otthon csinálod, előtte mindenképp nézz utána, hogyan kell csinálni, mert nagyon nem mindegy. A meleggyanta biztosan ki fogja tépni a szőröd, emiatt ne aggódj, az erősebb szőrt még könnyebb is tövestől kitépni, biztosan nem fog beszakadni, mint a gyengébb. És lehetőleg ne a három centisre növesztett szőrt szedd ki, mert akkor tényleg összefosod magad. :D
2014. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rendben,akkor lassan majd belevágok...:)

Fájdalomcsillapítót érdemes beszedni előtte ?:D

2.kommentelő utolsó mondat : Úgy érted,hogy ha kisebb a szőr,úgy könnyebb kitépni,mint ha mondjuk 3centisre meghagynám?:O Furcsa,én pont fordítva gondoltam volna :)

2014. ápr. 18. 12:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is borotválom,de már annyira gyorsan nő,hogy ha unom a mindennapi borotválást,elmegyek és legyantáztatom. Én kb.1 centisre szoktam meghagyni,rendesen leszed mindent,pedig már nekem is jó erős.
2014. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kijön akkor is, ha hosszabb, csak rohadtul fájni fog. :D Fél centis szőrt már simán ki tudsz tépni. Csak akkor hagyd meg hosszabbra, ha mazochista vagy.
2014. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm:)
2014. ápr. 18. 23:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kb 2 évig borotváltam amellkasom a hónaljam és az intim területet, majd azután váltottam gyantára, hogy meguntam a a viszketést meg az ilyeneket, nagyon féltem az első alkalomtól, de nem volt olyan vészes mint gondoltam. Nekem a mellkas fáj a három közül a legjobban, de nagyon pozitív az, hogy tényleg csak addig fáj amíg lehúzzák a gyantacsíkot. én azt ajánlom, hogy menj el egy kozmetikushoz, ő kicsit jobban ért hozzá, ja meg én pl nem lennék képes lehúzni a gyantát... :P Én teljesen meg vagyok a gyantával elégedve :D
2014. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!