Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen lesz a bőröm kozmetikus...

Milyen lesz a bőröm kozmetikus után?

Figyelt kérdés

Először megyek kozmetikushoz acrkezelésre, előtte csak szemöldök szedésere jártam hozzá és elég jól dolgozik. :)

pár pattanáspm van ami nem vészes, viszont sok mitesszerem van.. Eddig nem nyomkodtam, mert megmarad a helye. Mennyi idő kell az arcomnak, amire szép lesz? Piros lesz az arcom vagy milyen lesz? :S egy kicsit félek hogy csúnya lesz utána


2014. ápr. 19. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Kinek hogy reagál a bőre... nekem kozmetikus után másfél hétig vörös foltos, azután meg visszatérnek a mitesszerek, pattanások, szóval felesleges a kozmetikus. De biztos van akinek jó. Én inkább otthon nyomkodom magamnak, akkor nem leszek ronda foltos sose.
2014. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha jó a kozmetikusod, akkor max. 2 nap és helyre áll, de az én vendégeimnek már aznap este egész nyugodt szokott lenni. bár nyilván függ a te bőrödtől is. de ha még kezelés után 1 hét múlva is vállalhatatlan a fejed, akkor nem volt jó a kozmetikus. tessék másnál próbálkozni
2014. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én rendszeresen járok arckezelésre és nekem ugy szokott lenni h aznap amikor megcsinálja az arcomat inkább nem is nézek tükörbe ert a patti amit kinyom vörös foltot hagy de másnap már teljesen eltűnik a vörsség.

persze ez egyéntől függ de ha neked is olyan a bőrőd mint nekem inkább aznap ne nézz tükörbe....de gondolj arra h utánna szép lesz sokáig az arcod :)

2014. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy kipirosodik és utána is látod.Kapsz nyugtató pakolást ez a legtöbb esetben megszünteti.
2014. ápr. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kozmetikusfüggő. Voltam olyannál, aki szinte lenyúzta a bőrömet, utána napokig szörnyű volt, aztán vastag rétegben lehámlott, mire meg begyógyult, újra tele lettem mitesszerrel. De voltam olyannál is, aki után már aznap este vállalható lett volna az arcom egy kis alapozóval. Meg ez nyilván attól is függ, milyen minőségűek a mitesszerek. Kemény, betokosodott faggyúnál erősebben kell nyomni. Ha nagyon csúnya, sebes lesz utána a bőröd, ne menj többet ahhoz a nőhöz, keress mást.
2014. ápr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ugye a helye nem fog ott maradni?? :S
2014. ápr. 20. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!