Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap voltam először kozmetik...

Tegnap voltam először kozmetikusnál, ez normális?

Figyelt kérdés

Születésnapomra egy ajándékkártyát kaptam egy kozmetikai kezelésre. Tegnap használtam fel, és most sokkal rosszabbul néz ki az arcom, mint előtte... Nem volt olyan sok pattanásom, csak pár kisebb, de a tegnapi kezelésen még az olyanokat is kinyomkodta a kozmetikus, amik még nem is voltak szerintem olyan állapotban, hogy bármit lehetne csinálni velük, szóval teljesen éretlenek voltak, és így a tegnapi nyomkodás után ma tiszta piros az egész fejem, és néhány kinyomott pattanásomnál (ami tegnap még egyáltalán nem is volt durva, szóval még piros sem volt, meg semmi, csak egy icipici dudor volt a helyén) olyan fájdalmat érzek, mintha ilyen mélyről jövő pattanás kezdene kialakulni belőle... Félek, hogy most teljesen elrontotta az arcomat, és fogalmam sincs, hogy mikor fognak begyógyulni a nyomok... Nektek mennyi idő után gyógyultak be?

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy a kezelés után, amikor begyógyulnak a pattanások, akkor utána marad valamilyen nyomuk? Mert olyan a bőröm, hogy amikor begyógyulnak a pattanások hegei, akkor ott sötétebb foltok jelennek meg a bőrömön...



2014. ápr. 18. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez teljesen normális. 1-2 nap és meglátod, sokkal szebb lesz a bőröd, mint előtte.
2014. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális, ezért nem járok én kozmetikushoz, nem értem miért nyomkodják ennyire durván szét az ember fejét, mikor otthon én magamnak normálisan meg tudom csinálni, nem vörös a fejem utána. A kozmetikus meg hozzáér és másfél hétig ronda vagyok, utána meg visszatérnek a pattanások, szóval semmit nem ér az egész. Én már inkább bőrgyógyászhoz járok, gyógyszert szedek, az még segít is.
2014. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem, ez nem normális. jó kozmetikus ilyet nem csinál. az én vendégeimnek a bőre már estére lenyugszik.
2014. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!