Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam olyan mint a seprű vége?

A hajam olyan mint a seprű vége?

Figyelt kérdés
Szóval azvan hogy már régota nemhasználom a hajsütövasam kb 1-2hónapja mert nekem eredetileg nagyon durwán göndör a hajam olyan hajmosás után mikor megszárad olyan mindha belenne hajvasaloval göndöritve...Valami hajápolási sampon,balzsam vagy mittudomén:d vagy tanács mert nagyon zavar hogy ilyen..Elölre is köszi a válaszokat!

2014. ápr. 21. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha sprőd, száraz, akkor hidratáld olajokkal vagy pedig vágd le!

Ami elroncsolódott, az már nem jön helyre.

2014. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ha nagyon elvan töredezve akkor a balzsamok meg mindenféle kenceficék már nem igazán használnak. Sajnos muszáj levágni valamennyit és utána vegyél rá valami hajvégápoló cuccot. ;) És szerintem ne vasald folyton, inkább élvezd ki, hogy göndör! Tudom, azt gondolod, hogy könnyű ezt mondani, de hidd el egy csomó dolgot tudsz vele csinálni! Például neked egy sima konty vagy lófarok is gyorsabb, mert nem kell egész pontosan belőni a hajad, mert anélkül is tök jól néz ki! És rengeteg gyors tipp van frizukra, nézz utánuk és próbáld ki őket! :)
2014. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálgathatnál hajápoló szérumokat, balzsamokat. Ebben segítségedre lehet a kremmania.hu oldal. Ha viszont tényleg menthetetlen a helyzet, vagy nem akarsz kísérletezni akkor menj el a fodrászodhoz, és ha azt mondja, hogy ezzel már nem lehet mit kezdeni, akkor jön az olló. Még mindig jobb a rövidebb haj, mint a csúnya, töredezett hajvégek! ;)
2014. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!;)
2014. ápr. 21. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!