Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S. Mit csináljak a...

S. O. S. Mit csináljak a száraz és törékeny hajammal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy sokat vasaltam a hajamat és tönkre ment...már nem is olyan fényes a hajam mint régen és száraz is lett!!!! Ha erre a kettő problémára van megoldás akkor irjatok le :-)házi praktikakat is várnek illetve hogy nektek milyen sanponok és balzsamok váltak be a LEGJOBBAN.....:-)előre is köszönöm a válaszokat!!! :-)

2014. ápr. 22. 09:13
 1/5 anonim válasza:

Szia!


Nekem hosszú göndör hajam van, extra száraz. Évek óta a Dove Intensive care sampont és balzsamot használom, illetve készítek magamnak hajpakolást.

A hajpakolást a tervezett hajmosás előtt két órával kenem fel a száraz hajamra. Én úgy csinálom, hogy összekeverek shea vajat, kakaóvajat, olívaolajat, ricinus olajat. Kicsit meg kell olvasztani a kakaóvajat, utána mehet bele a többi. Ha nincs otthon ilyesmid, akkor nem tudok mit javasolni, de kb 3000Ft-ért vehetsz mindenből és marha sokáig elég lesz. :)

2014. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja, és próbáld meg kiiktatni a hajvasalót! Hullámos a hajad, vagy göndör?
2014. ápr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !!! Ki fogom próbálni! Nekem hullamos hajam van de egy pár tincs egyenes
2014. ápr. 22. 10:10
 4/5 Ramcsiii ***** válasza:

Én is sokat vasaltam és meg volt az ára.Száraz lett nagyon a vége.Én is használok pakolást szintén pár órával mosás ekött teszem fel.Ricinusolajat és szüz kókuszolajat és pici napraforgóolajjal keverve hogy könnyebben kimossam a hajamból,ne maradjon zsiros. És néha külön is rátehetsz a végeire kókuszolajat az illata is kellemes.Bioboltban kapható.Szintén kb 2500ft.

Sambonból a Garnier ultra douxot használom,vagy néha Balea kókuszos hajsampont. :)

2014. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2014. ápr. 26. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!