Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elmúlnak egyszer a pattanásaim?

Elmúlnak egyszer a pattanásaim?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Mikor kamaszodtam érthetőek voltak a pattanások, amik kijöttek rajtam, mondták is mindig, főleg anyám, hogy a hormonok, a hormonok, majd elmúlik, de hamarosan töltöm a 18at és igaz, hogy kevesebb van rajtam, mint régebben, de van elég... főleg ilyen piros pattanások... Mit lehet tenni ezek ellen?

2014. ápr. 23. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Még mindig kamasz vagy, attól még hogy 18 leszel.

De sokminden okozhatja a pattanásokat, egészségtelen étkezés, életmód, cigi, pia, cukros üdítők, nem megfelelő higiénia, stb. Lehet gyulladás, ciszta, rossz fog is az okozója, menj el néha kozmetikushoz, ha nem segít akkor bőrgyógyászhoz.

2014. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még 20 évesen is lehetnek pattanások,de igen,el fog múlni.
2014. ápr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm is ilyen volt a testvérével együtt. Valamilyen gyógyszert szedtek rá, és el is múlt. De csak akkor menj szerintem vele orvoshoz, ha már nincs más lehetőség.
2014. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fiatal vagy még, majd kinősz a pattanásokból 1-2 év múlva. Ha nem, na akkor menj el orvoshoz vele.
2014. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!