Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha le van nőve a hajam, kb 5...

Ha le van nőve a hajam, kb 5 centit, hogy csináljam meg, hogy ne legyen rossz?

Figyelt kérdés
Nem volt időm elmenni fodrászhoz (jövő hétre biztos beiktatom) és holnap egy bulira vagyok hivatalos. Kb 5 centire le van nőve a hajam, felül sötét barna, utána világosabb barna, az alja meg szőkésbarna. Milyen frizurákat tudnátok ajánlani? Képet is linkelhetnétek... Köszönöm a segítséget!

2014. febr. 28. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Fesd be csak a választékot
2014. márc. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha felkonytolnád?
2014. márc. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, jövő héten úgy lesz, csak eljutok fodrászhoz. A konty jó lenne, csak nem akartam teljesen összekötni. Egyenes biztos nem lesz, valami hullámosra gondoltam vagy félig feltűzni vagy valami hasonló... de nem nagyon találtam olyat, amit egyszerűen meg lehetne csinálni :/
2014. márc. 1. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!