Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok tenni a hajammal?

Mit tudok tenni a hajammal?

Figyelt kérdés
Göndör, viszonylag vastagszálú hajam van, és nem tudok vele mit kezdeni, mert hajmosás után mindig nagyon száll és sok hajszál kiáll. Ha kifésülöm, akkor pedig úgy nézek ki mint egy oroszlán. Mit tudnék vele csinálni?
2014. ápr. 25. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyenesitsd ki, hajlakkal tuti ugy marad! Ha ragaszkodsz a gondor hajadhoz (ami szerintem nagyon szep) fogd ossze egy copfba, vagy csinalj egy kontyot.
2014. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs hajvasalóm, és nem is szeretem egyenesen.. copfot és kontyot pedig szoktam csinálni :) köszönöm a válaszodat! :)
2014. ápr. 25. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is dús, vastagszálú göndör hajam van.

az én hajápolási rutinum:

-heti 2x (szerdán és vasárnap) mosok hajat

-csakis(!) hajmosás elött fésülöm ki a hajam

-hajmosáskor 2x samponozok (wella pro series repair-t használok, puha lesz tőle a hajam :))

-balzsamot mindig használok, ez nagyon fontos a göndör hajnál! De a fejtetőre ne tegyél balzsamot, csak a hajhosszra. Én kb. 10-15 percig rajta hagyom, majd kiöblítem.

-kb. 15 percre törölközőbe tekerem a hajam miután a balzsamot kimosta, majd után fújós kimosást nem igénylő balzsamot fújok rá ( most éppen Elséve full repairt használok). ezt is csak a hajvégekre.

-Majd előrehajtott fejjel csak a fejtetőn szárítom meg a hajam, a többit hagyom, hogy száradjon magától. Talán a legfontosabb az, hogy tényleg csak hajmosás elött fésülködj! Én is ezt teszem, és mindenki el van ájulva a hajamtól, hogy milyen szép göndör loknijaim vannak :)

2014. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, a fésüléses részt én is így csinálom, a többi is hasonló, azt a balzsamot pedig lehet, hogy kipróbálom! :)
2014. ápr. 29. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!