Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hullámos...

Mit csináljak a hullámos (göndör) hajammal? 13/L

Figyelt kérdés
4.-es talán még 5.-es koromig egyenes hajam volt nagyon szép egyenes most meg már 2-3 éve begöndörödött ,de úgy ,hogy a hajam alsó része majdnem egyenes a felső a göndör van olyan ,de nagyon ritkán mikor nagyon szép göndör és most mint a legtöbbször nagyon csúnya :( ha megfésülüm magam reggel még rosszabb a helyzet mert úgy néz ki mint az oroszlán sörénye mit tudok tenni a vasaláson kívül?

#vasalás #haj #göndör #mit tudok tenni?segítség
2012. szept. 11. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
befonod, hajcsavaróval becsavarod, összegumizod stb stb :) annyi jó frizura van :)
2012. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)de várok még válaszokat :)
2012. szept. 11. 18:32
 3/9 anonim ***** válasza:
hajhabozd és hagyd magától megszáradni (vagy diffúzorral szárítsd). Nem szabad kifésülni a göndör hajat ha száraz, kezeddel-ujjaiddal túrd és igazítsd!! Nekem is pár éve göndörödött be a hajam. Imádom! :-)
2012. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)de ha még valaki tud tippet adni az nyugodtan írja várom :)
2012. szept. 11. 19:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor fond be, mikor megmosod és egy kicsit szikkadt. Rendezi a tincseket :) Ne szárítsd, hagyd a levegőn a maga tempójában megszáradni :) Fésülni mosás előtt érdemes, hogy ne legyen gubancos. Utána már csak szállni fog/sörényes lesz. De ez nem baj, meg kell szokni a göndör haj kezelését :) Ha szétállna, tegyél egy ici-pici waxot a kezedre (nekem Baleás gél wan itthon, az bevált, kicsit pasis szagú :D de használ és a hajon már illatos), azzal összeállíthatod a kósza tincseket. Utánameg nem is ragad meg nem is keményedik be. Feltéve, ha borsónyit használsz belőle :)


Egy dolgot ne csinálj: ne vasald!!! :) 13 évesen kezdtem én neki esni a hajamnak, hát egyrészt nem állt jól, másrészt pedig csak meg kellett volna tanulnom helyesen bánni vele. Használj jó kis samponokat (nekema Gliss Kur bizonyult a legjobbnak, de ezt te kísérletezd ki!) és balzsamot is. Jó puha lesz tőle a hajad :)

2012. szept. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit csinálj a hajaddal? SZERESD! :) örülj neki hgy szép göndör.
2012. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zsizsik666 válasza:
Szilikonos hajvégápoló, vannak ezek a fújós hajápolók, azt fújhatod az egész hajadra, meg amik nem kimosható hajbalzsamok. Úgy fésüld, lehet el van törve, nekem akkor kunkorodott be és rohadt idegesítő volt, mert hosszú fekete hajnál olyan volt, mint egy szalmahajú boszorkány. :S
2012. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A göndör,hullámos hajat nem szabad kifésülni.Ez egy alap szabály :)
2012. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor ne fésülködj
2012. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!