Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon csúnya sárgás szőke a...

Nagyon csúnya sárgás szőke a hajam. Erre gondoltam vagy válasszam inkább a másikat?

Figyelt kérdés

Fodrászhoz nincs időm elmenni, 2-3 hete festettem a hajam, gyönyörű színe volt (alfaparf 11-es festékkel), de 2 hét alatt besárgult, már másodszor csinálja meg velem.

Most arra gondoltam, letisztázom az alfapart 10 natúr szőkével. Vagy a 9.13-sal.

[link]

Ezt szeretném elérni. Ő azt írja 9.13-sal festette, de nekem mindig sötétebb lesz.


2014. ápr. 27. 08:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem, nincs időm fodrászhoz menni, hanem a ballagások miatt nem tudna senki vállalni a jövő héten.
2014. ápr. 27. 08:53
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Hamvas árnyalatot válassz
2014. ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden attól függ, milyen a kiindulási alap. Biztosan nem egyforma a hajad a képen levő lányéval. Nem lehet válaszolni rendesen anélkül, hogy megírnád, pontosan milyen a hajad.
2014. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves első, nem lehet hamvassal festeni, mert túl sok benne a vörös pigment. Próbáltam megszabadulni tőle hamvasító samponnal, de sajnos nem sikerült. Fodrász mondta, hogy nem lehet hamvasra festeni, mert félő, hogy zöld lesz.

Kedves kettes. Sárga, megpróbálok linkelni.

[link] Ilyen, mint az előtte képen. Frissen festve olyan, mint az utána. De mivel nem akar úgy maradni, ezért gondoltam sötétebb árnyalatra.

2014. ápr. 27. 12:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak, ezen a ponton belátod, hogy nem való neked a szőke és baromi gyorsan visszafested az eredeti hajszínedre.
2014. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a vörös pigment a gond és világos szőke a cél mint az utána képen akkor jobban le kell szívatni, nem csak sárgáig.

Én nem használok festéket, csak leszívatom teljesen (eredetileg sötét vörösesbarna a hajam), leszivatás után is majdnem fehér lesz, arra még fehér hajszínezőt teszek és tökéletes. A hajszínezőt pedig lehet keverni hajpakolásba is akár minden mosásnál így mindig megmarad a szép szőke szín.

2014. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Eredeileg is szőke vagyok, olyan 8-as szőke. De belátom ez a világos nem nekem való, ezért gondolkodok egy 10-es natúr árnyalaton vagy egy 9-esen.

Köszönöm mindenkinek.

2014. ápr. 27. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem látok semmi ördöngösséget a megvalósításban, csak jó festék kell hozzá. Az én hajam is sötét, leszőkítem, ami után sokkal sárgább, mint amit linkeltél, és rákenek egy szőke hajfestéket 3-as oxival. Az eredmény tökéletes hamvas, és tartós. Addigra kopik meg valamennyire, mire úgyis újra kell festenem a tövét.
2014. ápr. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!