Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek a striák ellen?

Mit tehetek a striák ellen?

Figyelt kérdés
Van rá végleges megoldás börgyogyásznál? Ha valaki tudja le irná részletesen? Előre is köszi:)
2014. ápr. 27. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs,ha megjelent akkor már visszafordíthatatlan.
2014. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mütét?
2014. ápr. 28. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásszal konzultálj mindenképp.
2014. ápr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. ápr. 28. 20:18
 5/8 anonim válasza:

Valaki ezt írta ide a gyk.ra bemásolom: Szerintem hasznos, és hatásos lehet én fiú vagyok nekem a testépítésmivel 14 éves korom óta csinálom attól vannak bőrrepedéseim.. Szerintem ettől elmúlik. Bemásolom módszert aki írta ezt:"Szász Máté javaslata bőr repedés ellen, illetve kezelésére:

- Cremor aquosa sine aetherolum citri: ez egy hidratáló krém.

- Vaselin cholesterinum: ez a sárga vazelin.

Hazafelé a virágosnál vegyél egy cserepes Aloe Vera Barbadensis Miller nevű növényt. A levét sokezerért is megveheted a patikában, de ha megveszed a növényt, az majdnem olyan hasznos mintha benzinkutad lenne.

Aztán vegyél kapszulás C vitamint. Ne tablettásat, hanem kapszulásat. pl a Scitec C 1100-at.

Aztán vegyél egy doboz SE Co-Q10 50mg-os változatot, szintén Scitec.

A következőket tedd:

Keverj össze 2 evőkanál Cremor Aquosát és kb fél evőkanál Vaselin Cholesterint. Kész a krém alapja.

Az Aloe növénynek szép húsos pozsgás levelei vannak. Vágj le egy húsosabb levelet, hosszában vágd ketté, és a benne lévő kb evőkanálnyi átlátszó zselét kapard ki és keverd a krémbe.

Szedj szét 1-2 kapszula c vitamint, és keverd a krémbe a tartalmát.

Vágj szét 2-3 kapszula lágyzselatin kapszula) Co-Q10-et. Narancssárga olaj van benne. Ez a hatóanyag, a coenzym Q10. Ezt is kavard bele a krémbe.

Tedd be a hűtőbe tíz-húsz percre, és kend be a bőrödet.

Rendszeresen kenegesd, naponta 3-szor is.

Kb 2 naponta készíts új krémet, hogy mindig friss legyen.

Ez részben a saját receptem. Régen olyan hátam volt, mint aki medvével hált. Sokcentis párhuzamos repedések. Mostanra teljesen elmúlt.

a repedések a gyors térfogat növekedésedtől jöttek elő. egyébként nem repedés, hanem nem szabályos bőr növekedésről van szó. az edzést folytasd természetesen."

2014. máj. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A stira a bőr alsóbb szöveteinek repedéseit jelenti.


Ezt neked az isten nem forrasztja össze.

Az a kencefice egynek jó, de nem csodaszer.


A pirosság valóbban elmúlik, de magától is. Viszont az árkok maradandóak. Később sokaknak világosabb lesz a szétrepedt rész, ez szintén permanens.

2014. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És megműtetni nem lehet?
2014. jún. 8. 19:42
 8/8 anonim válasza:
A hidratálás sokat segít, bár sajnos csak halványít. Lehet konkrétan ilyen célra készítményeket kapni, sokan csigakrémet ajánlanak erre:)
2020. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!