Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám a bőrömet egészsé...

Mivel tudnám a bőrömet egészségesebbé tenni, vagy inkább menjek el kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Elég zsíros az arcbőröm és pattanásaim is szoktak lenni. Szoktam használni arclemosót, de ennek ellenére ki szoktak jönni. Az a baj, hogy a homlokomnál eléggé fénylik a bőröm az államnál pedig megmarad a pattanás helye.
2008. júl. 27. 14:17
 1/3 anonim válasza:
minden reggel és este lefekvés elott csináld ezt: ha sminked vanaz arcodon mosd le sminklemosoval majd arctejet maszirozál az arcodra azotán mosd le és arctonikkal torold át és ezután ha reggel csinálod rakj rá nappali krémet ha este akkor éjjeli krémet ez tutira bevállik nekem olyan sima a borom tole:D
2008. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2008. júl. 28. 13:13
 3/3 anonim válasza:

nekem eltűnt az összes pattanásom az otthoni pakolásoktól. azok a leghatásosabbak. a vegyszerekben nem hiszek és bízok, ráadásul egy idő után függeni fog tőlük a bőröd...

a zsíros bőrre legjobb az élesztő! csináld fürdés közben, vagy előtte gőzöltesd az arcod, hogy kitáguljanak a pórusok. melegíts fel nagyon kevés tejet, majd keverj bele egy negyed kocka élesztőt. a lényeg hogy jó, kenhető állagú legyen. na ezt vidd fel az arcodra és tíz perc után mosd le. heti kétszer-háromszor csináld meg. és nagyon fontos hogy reggel és este mosd meg az arcod!bár remélem ezt nem kell mondani :)

2010. aug. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!