Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestéstől elvékonyodott...

Hajfestéstől elvékonyodott haj mennyi idő alatt erősödik meg újra?

Figyelt kérdés
Másfél éve lemondtam a fekete hajfestékről, egyáltalán nem festem, mégis egyre kevesebb van és egyre vékonyabbak a hajszálaim. Vitamint is szedek, stresszes sem vagyok. Lehet, hogy most már ilyen marad örökre?
2009. dec. 25. 09:28
 1/1 anonim ***** válasza:

fuh, nekem is ugyan ez a bajom.. de talán a genetika, vagy vmi szervi elváltozás, amiről nem tudsz.


Én szőkítettem, most sötétbarna. Naggyon szép lett, elhagytam a vegyszeres samponokat, 2-3 hónap alatt jött rendbe, természetesen a hajszárítót-habot-sprayt-vasalót is elhagytam s így szépen begöndörödött, s puha lett, s egészséges.. a tömege is megnőtt, nyilván a ritkított vágás miatt vékonyodott úgy el a hajam.

Alverde sampont használok, valamint pakolást!

A balzsam nem jó!

A sampon pusztán a fejbőr tisztítására szolgál, szal miért vennél kemikáliákkal tele tömött drágább sampont, ha vehetsz olcsóbb s természetes összetevőkkel dúsított sampont?

Vegyél olyat sztem!

2009. dec. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!