Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan borotváljam le ott?...

Hogyan borotváljam le ott? (LÁNY) Többi lent. SOS

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap leborotváltam ott lent magamat. Mivel van egy barátom és elég komoly a dolog. És hát nagyon sokat szenvedtem vele mire leborotváltam. Borotva habot nem használtam mert nem mertem ne hogy bele menjen olyan helyre ahova nem kéne..Pár szál kicsi szőrszál maradt illetve olyan mintha tüskés lenne(nem tudom hogy írjam) de úgyis megértitek miről beszélek, kicsit kipattogtam. Nyugtassatok meg hogy nem csak nekem volt ilyen macerás és nehéz az első borotválás, illetve nem lesz mindig ilyen nehéz?! Borotva habot használhatok? 2-3 naponta elég ha borotválom vagy majd meglátom mikor lesz alkalmas? Segítsetek!!

2014. máj. 2. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
enis igyvagyok vele:/es kesobb sem lesz jobb probald meeg habbal úgy sokkal jobb vagy probald ki a gyantat
2014. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valamit mindenképpen használj, mert egyébként nem fog rendesen menni. Furán hangzik, de én hajbalzsamot kenek rá :) Egy műsorban láttam, és nagyon jól működik. Finom, sima lesz tőle.

1-2 nap után már kinő, azért tüskés. Én csak hetente borotválom, mert ha még nagyon kicsi és úgy szedem le, akkor kipattog.

2014. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyantát nem és epilátort sem. De a borotva hab nem megy bele olyan helyre ahova nem kéne? Én tükört nem is használtam csak a végén néztem meg jó-e lesz.. De azért könnyebb lesz borotválnom most így hogy kicsi lesz, nem? Mert szerintem azért is volt nehéz elsőnek mert eléggé nagy volt már.
2014. máj. 2. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Intim mosakodószert használj borotvahab helyett. Én csak 2 hetente borotválom, a kis szőr nem gáz. Hintőport meg utána használj.
2014. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tök fölösleges borotválni, ha kicsit szőrös sokkal izgatóbb
2014. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!