Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HERBAL ESSENCES sampon es...

HERBAL ESSENCES sampon es balzsam Budapesten?

Figyelt kérdés
Lanyok, hol tudok venni Herbal Essences termekeket? Sehol (Dm, rossmann, muller, spar, cba, kinai aluljaros drogeriak) nem talaltam eddig. Hogy tudnam beszerezni?

2014. máj. 3. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szerettem őket annó, a narancssárga vált be a legjobban.Úgy hallottam,hogy visszavonták őket a piacról,az okot sajnos nem tudom.
2014. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg auchanba is nezted? Amugy sztem probalj termeszetesebb sampont hasznalni,en jelenleg naturland svedcseppeset hasznalok. 250ml 1000ft. mondjuk eleg draga.
2014. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem jottek be a termeszetes samponok. Katasztrofalisan sprod lett a hajam toluk es gubancolodott mint a fene.:(

Most Aussiet hasznalok,minden nap, sampont es balzsamot is, ez szepen rendbe tette, de hosszu tavon nem szeretnek atlag kethetente 4000ftot kolteni csak erre.:)

Persze, ami kell az kell, kifizetem a hajamert, de emlekeztem, anno a Herbal Essence nagyon bejott, kerestem, de sehol semmi.

Meg Tescot, auchant megprobalom.

Neten lehet esetleg?

2014. máj. 4. 16:13
 4/5 Lin71 válasza:

Én is imádtam őket, más európai országban amúgy kapható, csak nálunk nem. Tipikus, megszeretsz egy márkát, és erre kivonják...

Ha a neten vennél, akkor a Boots.com-ot javasolom, nagyobb tételben vásárolva jobban megéri, de még ebayen is drága.


És ha esetleg lesz valami infód, hogy kapható-e valahol, lécci írj xD

2015. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elvileg Müllerben kapható.
2017. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!