Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olajat érdemes rakni...

Ricinus olajat érdemes rakni a hajtőre?

Figyelt kérdés

egyik fodrász ismerősöm mondta, hogy _csak_ a hajvégekre ajánlott tenni a ricinus olajból, de én nem emlékszem, hogy valahol is ezt olvastam volna

szerintetek?


2014. máj. 4. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel hajtövekre kenve hajhullást okoz, ezért oda nem szabad használni semmiféle olajat. Az olajak száraz, töredezett hajon segítenek, az ember hajtöve nem szokott töredezett lenni, szóval felesleges is lenne oda kenni.
2014. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de erre pont azt írták sok helyen, hogy a haj növekedést serkenti...
2014. máj. 4. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a tövére kenem, és nem hullik tőle a hajam, igaz, nem egy estére, csak két-három órára szoktam rajtahagyni, és más olajokkal keverem. A haj hosszán is eloszlatom a végekig, de a végét hajmosás után is bekenem kókusz olajjal. Ha a végére kennénk a ricinust, miért nőne jobban, ez butaság! A kókusz pedig jobban ápolja.

A tövére kell kenni, én mindenhol ezt olvastam, mindenkitől azt hallottam akinek használt, hogy a tövére kente, vagy a tövére is kente.

2014. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!