Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes szőrteleníteni a kezemet?

Érdemes szőrteleníteni a kezemet?

Figyelt kérdés

Fehérebb bőröm van, habár nyáron azért szoktam szerezni némi színt.Viszont barna a hajam és a kezemen is sötétebb a szőr, nem olyan nagyon sűrű meg nem hosszú, de engem kicsit zavar hogy mit gondolnak mások hogy szőrős a kezem.Érdemes borotválni,vagy epilálni?


14/L


2014. máj. 5. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha egyszer elkezded akkor mindig kell mert ha egyszer leborotválod utána dúsabb lesz és sötétebb ha visszanöl és akár csak elekzd kinőni már akkor is látszani fog és borostás lesz a kezed és az is undi hogy ha vki megfogja és szúr ha nem olyan feltünő csak olyan átlagosan látni sztem nem érdemes még elkezdened
2014. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kb 13 éves korom óta gyantázom (ha nagyon nincs időm,meg energiám,borotválom) és kb 3 hete meguntam az állandó macerát. Hagytam megnőni rendesen (addig hosszú ujjú ingben mászkáltam) és elmentem kozmetikushoz, hogy szőkítse ki. Életem legjobb döntése volt, bánom, hogy nem jutott előbb eszembe. Csodásan érzem magam és nem kell hetente kínlódni vele. Én azt ajánlom, hogy szőkíttesd ki és kíméld meg magad a megerősödő szőrszálaktól és a bőröd folyamatos igénybevételétől. A szőkítést egyébként otthon is meg lehet csinálni, de csak nagyon körültekintően, és csak akkor, ha az első 2-3 alkalommal a kozmetikus csinálja és mindent megbeszélsz vele, mert ha allergiás reakció lép fel, akkor nagyon komoly baj lehet belőle. (És itt van,hogy csak a 2. vagy 3. alkalommal jelentkezik.)


23N

2014. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem szőkítve is zavar, nem sokkal látom magamon jobbnak úgy a szőrt, mintha természetesen hagynám. Én epilálni szoktam, kb 2-3 hetente elég a visszanőtt pár szálat leszedni és már tök sokat ritkult.
2014. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Engem különösebben nem zavar, talán párszor volt leborotválva.Viszont az egyik fiú osztálytársam folyton piszkál vele, és nekem ez elég kínos.
2014. máj. 6. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:
tetszel neki :D komolyan mondom :D
2014. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!