Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szökésbarna hajam van, de én...

Szökésbarna hajam van, de én világosabbat szeretnék. Írnátok valamilyen jó természetes hajvilágosítást?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nyáron a napfénytől mindig kiszőkül egy kicsit, nem kell hozzá semmi szer.
2014. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet természetesen világosítani, nekem középszőke hajon sem változtatott semmit egyik módszer sem. (fél évig próbálgattam)

Ráadásul minden szőkítés nagyon szárít, csak a "mesterséges" hatásos, és jobban roncsol, míg a természetes nem ér semmit, és kicsit kevésbé roncsol.

Még a legjobb, ha hidrogén-peroxidos sprayt veszel, az nem vészesen roncsol, nem világosít sokat (kb 1-2 hónap mire van eredmény), de viszonylag természetes hatású. De ezzel könnyen foltos lehet a hajad, plusz büdös is...

2014. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bárhogy világosítod a hajad az roncsolja... akkor is ha természetes cuccokkal próbálkozol. Kenheted citrommal stb, de eltart évekig mire látszata is lesz, savas ezért szárítja a hajat. Inkább koktéloztasd fodrásszal, ami egy gyenge szőkítést jelent, nem nagyon árt ha mellette megfelelően ápolod a hajad.
2014. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért kéne természetes mert alergiás a fejböröm a vegyszerekre de azért köszi
2014. máj. 6. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!