Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan mondjam anyának hogy...

Hogyan mondjam anyának hogy szeretnék már szorteleniteni?

Figyelt kérdés

A szortelenites nalunk nem mondom hogy tabu de nem szoktunk róla beszelni.anya nem kérdezi én meg nem mondom.a honaljam már kb 1eve borotvalom viszont a kezem, lábam nem akarom borotvalni mert tudom hogy csak rosszabb lesz.én jelenleg leginkább a kozmetikust preferalnam és a gyantat.viszont nem tudom hogy hogy menjek oda anyahoz ezzel.jó most lehet hülyének neztek de ez nekem akkor is kellemetlen.jó fej és nagyon remélem hogy meg fog érteni így 14evesen.bar azt is kinezem belőle hogy azt mondja meg kicsi vagyok.

Szóval ötletek?



2014. máj. 6. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nehéz a lábad magadnak gyantázni, a kezedhez kellhet segítség, de nem egy nagy valami. Anyukád hogyan szőrtelenít? Ha kozmetikusnál, elmehetnél vele. Ha magának, megkérhetnéd, hogy segítsen. De őszintén, akármilyen tanácsot adhatunk, de végül neked kell majd beszélned vele.
2014. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14 évesen már magadnak is le tudod gyantázni, habár megvenni a cuccokat hozzá pénzbe kerül, szóval mondd el mit szeretnél, szerintem megérti, 14 évesen már természetes hogy szőrteleníteni akarsz, nem vagy már kisgyerek.
2014. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ugyanebben a cipőben járok:D de valamikor neki kell vágni
2014. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! En nagyon sokat mondtam nekinhogy undorito mikor 11-12eves lehettem es egyszer elmentunk dm-be ott ratalaltam a szortelenito kremre es azt mondta probaljuk ki
2018. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!