Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon enyhe Ictiozisom van....

Nagyon enyhe Ictiozisom van. Hogy mondjam meg anyámnak, hogy szeretném ha normális szappannal és samponnal fűrödhetnék, és nem baba samponnal és baba tusfürdővel?

Figyelt kérdés

nagyon enyhe ictiozisom van, de tünetmentes, de mikor kicsi voltam akkor csúnya volt. elegem van abból hogy olyan a szagom mint egy kisfiúnak 14 évesen....

szeretnék én is férfi illatot mint apám, meg minden normális férfi használ, de én nekem babaolajjal kenegeti anyám a testem reggelente, és ilyen szagom van egész nap.

sztem ha már teljesen tünetmentes vagyok és selymes a bőröm sztem már az nem jön vissza... szal nem értem ezt, és szeretném ezt valahogy megmagyarázni. de nem lehet.

ha elkezdem megmagyarázni valamivel lecsitít aanyám, és megmondja hogy majd ha felnőtt leszek azzal mosdok amivel akarok meg ilyen szöveg... de ez akkor is ultra gáz hogy olyan az illatom mint egy ovisnak....



14f


2013. dec. 15. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát kezdetnek inkább arról próbáld leépíteni, hogy ő kenegessen, nekem ez erősen betegesnek hangzik, már bocsi. :D 14 évesen azért már kamasz vagy mindenképp, talán boldogulsz a saját testeddel? A béke kedvéért kenegesd magad egy ideig, de neki ne hagyd szerintem. Ha ebbe is beleszól, akkor talán apáddal próbálj szövetkezni, mert anyudnak lehet van egy kis mentális problémája. :D

A szappannal meg nincs gond, csak használj mellette férfi dezodort, esetleg mellé még valami kölnit is, a hormonok miatt már amúgy sem árt bebiztosítani magad. :D És akkor mégsem lesz olyan gyerekes az illatod.

2013. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én se hagynám magam kenegetni 14 évesen, max. a hátamat, ahol nem érem el. Kérj karácsonyra dezodort, és ha a bőröd nem is bírja, fújd a ruhádra. Akkor majd férfiszagod lesz.
2013. dec. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!