Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet szép hajam? TÖBBI...

Hogy lehet szép hajam? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
Sziasztok.hátam közepéig ér a hajam de nagyon töredezett és vékonyszálú minden fodrász akinél voltam azt javasolta vágassam le legalább válligérőre ha levágatom mennyi idő alatt nő vissza? És nem lesz annyira töredezett és vékonyszálú? Mostmár énis leakarom vágatni de ha nem javul semmire se mentem azzal hogy levágattam a hosszú hajam attól félek ha nem javul megbánom hogy levágattam de ha javul akkor megérte szerintetek megéri?
2014. máj. 6. 19:13
 1/1 JulyAugust ***** válasza:

Azt a részt, ami töredezett semmivel sem lehet helyretenni. Le kell vágni odáig, ahol már egészséges a hajad.

Alapból kb 1,5 cm-t nő havonta, így ki tudod számolni, hogy mennyi idő lenne, amíg visszanő az áhított hosszra.

De azt ne felejtsd el, hogy attól mert még most levágatod, rendeszeresen fog kelleni vágatnod a végéből, különben ha megnöveszted olyanra, mint most, ugyanúgy vághatod le a felét, mert tönkremegy. Tehát 3 havonta 1-2 centit muszáj a végéből vágni, ezzel megelőzhető ez a drasztikus mértékű vágás.

2014. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!