Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség kéne! Szeretném...

Segítség kéne! Szeretném olyan hosszúra megnöveszteni a hajam, mint Ana Brenda Contreras. Próbáltam már ricinusolajat, mivel mondták hogy jó. Kicsit nőtt is a hajam, de lassan, és nekem most kéne, sürgősen! Tudtok tippeket? Nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne siettesd a természetet. Hagyd, majd lesz nagyobb.
2014. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen hosszú most a hajad?

Amúgy ha kevés időd van rá akkor a hajhosszabbítás a legoptimálisabb és leggyorsabb választás, viszont ha nem akarsz ilyet, akkor egyél egészségesen, sok vitamint, használj hajmosáskor almaecetet, használd tovább a ricinus olajat, ne mosd túl gyakran és vágasd le az eltöredezett részeket. Nagyjából ennyi amit tehetsz.

2014. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az említett nőnek úgy látom nincs különösen hosszú haja, szóval nem lehetetlen, csak türelem kell hozzá meg ápolt haj. Hajnövesztő szer nem létezik, a hajnövekedés nagyrészt a genetikán múlik, persze fontos hogy egészségesen étkezz, vitaminok meglegyenek, és az olajakat a hajvégekre használd hogy ne töredezzen le. Erre főként a kókuszolaj jó. Hajtövekre semmiféle olajat ne kenj, mert az árthat, akadályozhatja a hajhagymák normális működését. Ne vasald a hajad, ne fesd, ha lehet a hajszárítót is mellőzd.
2014. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A vállam alattig ér. És köszönöm. :)
2014. máj. 9. 15:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért nem használhatok hajsütőt? Minden nap azzal göndörítem be a hajam. És a hajszárító?
2014. máj. 9. 15:08
 6/6 Ramcsiii ***** válasza:
Például mert a vasalás tönkre vágja a hajad,akkor mit ér az olajozgatás,könyörgöm..Próbáld mellőzni és kész.Én is kibirom nélküle..A száritás sem jó,ha csak nincs a száritódon hideg fujás,azzal több ideig tart de jobb,mert a száritással is égeted a fejböröd,ami megint csak nem jó..De ezt tudhattad volna..Hisz a hajnak kb semmi sem jó..
2014. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!