Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Én egy természetesvörös hajú...

Én egy természetesvörös hajú vagyok. Elegem van a hajamból, szerintetek milyen színre lenne érdemes festeni, s milyen festékkel?

Figyelt kérdés
Átok ez a haj....mondjon akárki, akármit.

2014. máj. 11. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha szép arcod van hozzá akkor eszedbe ne jusson befesteni! a vörösek dögösek!
2014. máj. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
NE fesd be! A vörös haj ritka, én nagyon dögöd :D És ha befested többé nem lesz ilyen!!
2014. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De bizony befestem :D
2014. máj. 12. 00:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagy hibát követsz el ;(
2014. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nekem is természetes vörös a hajam, és utálom. sosem piszkáltak miatta de egyszerűen nem szeretem. feketére ne festesd semmiképp!!! nekem fehér a bőröm nagyon, volt már minden színű a hajam, a barna és a vörös haj áll a legjobban, természetesen nem az eredeti vörös hanem más, élénkebb vörös :) én a barnát választanám.
2014. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Platinaszőke? Gondolom sápadt vagy mellé, akkor egy hideg szőke szuper lesz.
2014. okt. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2014. okt. 2. 07:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Csokibarna :) vagy szőke, de inkább egy telt középbarna.

Egyébként ismerek helyes, vöröshajú fiút.. de ha mindenképpen váltanál, akkor ez a javaslatom.

2014. okt. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ja, hogy fiú vagy? Szerintem a többiek is azt hitték, hogy lány vagy. Csak megszokni tudod, mást nem. Szerintem fiúkén festeni a hajat... inkább nem írom le. Én lány vagyok, nekem is vörös a hajam, de 37 évesen sajnos őszülök. :(((((((( Szóval, várd ki kb. ezt a kort és megszabadulsz a hajszínedtől. De addig is? Csak elfogadni tudod. Igen, egyedi vagy, az biztos és ez tuti, hogy szúrja egyesek szemét. Járj nyitott szemmel és fogsz találni más vörös hajú fiúkat. Akiket én láttam, mind hosszú hajú, általában fekete cuccban járnak, szóval egyik sem egy öltönyös fazon. Vagytok néhányan, ha látod a sorstársaidat, legalább megnyugtatna, hogy nem vagy egyedül. Mert én gyerekkoromban nem találtam vörös lányt én is nagyon nehezen fogadtam el a hajam színét. De most már semmiért nem adnám. Csak az ősz ne lenne, most már ráálltam, hogy hennával befestem, de csakis rézvörösre. Mivel csaj vagyok, ezért hennázom. De fiúként ne hennázz, ne fess, hidd el, fiúként még furcsább lennél.
2014. dec. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!