Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok hajtöredezés ellen?

Mit ajánlotok hajtöredezés ellen?

Figyelt kérdés
Most hosszú, derékig érő hajam van, de nagyon vékony szálú és meg is van nagyon töredezve. Most le akarom vágatni és egészségesen ujranővelni. Azt szeretném tudni, hogy miután levágatom milyen sampont, balzsamot, stb. használjak ahoz hogy ujranőveljem töredezés nélkül.

2014. máj. 11. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a helyesírási szótárral a fejeden egyensúlyozol, az segíteni fog!
2014. máj. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ezzel a gonddal küszködtem én is. Én imádom a hajpakolásokat, minden mennyiségbe. 2 hetente egyszer csináld mg a biosamponos megoldást (tuti hatás, mert minden koszt lemar a hajadról) : 2 kanál szódabikarbóna, és fél liter meleg víz. ezzel öblögesd át, majd mosd le langyos vízzel. kissé száraz lesz tőle ahajad, ezért egy oylan öblögetőt ajánlok,ami szintén jó,és csodásan puha,fényes hajat kölcsönös: fél liter melegvíz, és 2-3 kanál almaecet. öblögesd át a hajad, masszírozd a fejedbe és kész is vagy. ha ez nem elég, én most újítottam be egy Kallos Keratin hajpakolást, de a Kallos Latte is csodákra képes. % perc van rárva, de én 30 percet hagyom rajta. Gyönyörű lett az amúgy vékony szálú, iszonyat göndör festett hajam. Próbáld ki, megéri. A sampon-balzsam ajánlást meg szintén úgy ajánlom, hogy vagy Kallos, vagy a szokásos babasamponok, főleg amibe BÚZAPROTEIN van. Halálosan jó cucc! (johnsons sampon búzaproteinnel,ez a narisárga kiszerelés..nagyon megéri :) )
2014. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!