Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyek elég bátor...

Hogyan legyek elég bátor rövid hajhoz? (lent)

Figyelt kérdés

Holnap megyek fodrászhoz, lapockáigg érő hajam van de szeretném Vrövid bubira vágatni harmadszorra már. A fodrászhoz bemenve mindig elillan a bátorságom és egy picivel rövidebbre vágja de semmi, persze a fodrász is picit demotiváló mert egyszer összeszedve bátorságomat azért mondom neki hogy rövidebre aztán pár centivel lejjebb vágja és kész.

Holnap megyek és nem szeretném hogy most is ez legyen, segítsetek!!!



2014. máj. 11. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj máshova, ahol teljesítik a kívánságodat!


Én ezért hagytam ott a fodrászomat, aki gyerekkoromtól vágta, mert sose azt csinálta, amit mondtam neki.

Hiába kértem 20 centit, levágott kettőt-hármat azzal, hogy "jaj, nem sajnálod? Olyan szép!".

2014. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én fi7 vagyok és a kb 8 centis hajam akarom majdnem kopaszra :D én is félek.bár én inkább csak az emberek reakciójától
2014. máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na levágattam, hát képhez amit adtam neki alig hasonlít de egész jó :D
2014. máj. 12. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!