Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Bevállalna valaki...

Csajok! Bevállalna valaki közületek, extrém rövid hajat? 1cm-nél rövidebbre gondolok. És ha igen van olyan bátor, hogy be is vállalja?

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 00:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az 1 cm-nél rövidebb haj már szinte kopasz. Én egy ideje barátkozom a gondolattal, de tudom hogy csak azért hogy lássam meddig mehetek el magammal....szerintem aki önszántából szeretné ilyen rövidre vágni, ott valami nagyon nem oké. (Ezt ugy mondom hogy már nekem is megfordult a fejemben lehet más máshogy gondolkodik, nem tipizálok)
2013. aug. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

régen volt olyan hajam

meg kellett műteni a fülemet és ugye ott alap a borotva,a legjobb egybenövesztési módszer az lett hogy szinte kopasz lettem

az eredmény:ugyan úgy kislányos arc csak már "haj nélkül"

2013. aug. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
ilyen hajam van most, én megnöveszteni nem vagyok hajlandó semmi pénzért.
2013. aug. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
nem, semmi pénzért nem válnék meg a hosszú hajamtól:)
2013. aug. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Tetszik, hogy 4 válaszadóból csak egy lány határolódott el a dolgotól. Ebből az látszik, hogy jó irányba fejlődik a világ. Ezt azért mondom, mert én imádom a rövidhajú/extrém rövidhajú lányokat és mindig örömmel olvasom/látom/hallom ha valaki vevő az bilyesmire.
2013. aug. 21. 09:49
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Egyezek a 4. Válaszolóval, énse vágatnám le SOHA a hosszú hajam. :) le lehet nyugottan pontozni, de én úgy gondolom h a rövid haj fiús. Én inkább még növesztem. Én szeretem ha fújja a szél a hajam, szeretek belebújni, ha mérges vagyok valakire..:) ennyi....:))
2013. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%

Én is egyetértek a 4. válaszolóval,meg az elötteméval...

Szerintem nagyon nagy hülyeség hogy valaki levágatja szinte kopaszra a haját...A rövid haj fiúknak van,nem véletlenül..

Egy lány úgy szép hogyha hosszú haja van..vagy lehet rövid,de nem ennyire...hanam kb. nyakig érő..

Lepontozhattok,nyugodtan,de nagy hülyeségnek találom a nagyon rövid hajat lánynak...


Én sose válnék meg a hosszú hajamtól..

2013. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
Nekem alig pár mm. csak a fejem tetején van meghagyva, de az sem hosszú,kb. a fülemig ér. Nem értek egyet azzal hogy mindenki levágatja. Én a korosztályomból senkin sem látok, még hasonlót sem. 15/L
2013. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

"Ebből az látszik, hogy jó irányba fejlődik a világ."


Ez egyáltalán nem jó irány, attól még, hogy neked ez tetszik.

2013. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert nem állna jól. Ami kár, mert szerintem szép a rövid haj (na, nem az 1 centis, az még a fiúkon se tetszik!) Ha 100% lenne, hogy jól állna (értsd: a mindennapokban, nem a fodrásztól kilépve/2 órás hajformázás után) akkor egy ilyet: [link] simán bevállalnék.
2013. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!